Aktualności

powrót do listy

"Zakup kontrolowany" ponownie z sukcesami w sprzedaży!

Ciekawostki | Emocje |
"Zakup kontrolowany" ponownie z sukcesami w sprzedaży!
Zakup kontrolowany - seria 26, odcinek 359 
Jesienna seria "Zakupu kontrolowanego" potwierdziła wysokie kompetencje ekipy TVN Turbo w zakresie umiejętności doboru właściwych egzemplarzy aut dla zgłaszających się do programu widzów. Spośród dwanaściorga gości Adama Kornackiego w 26. edycji programu aż dziewięcioro potwierdziło zakupem wybór dokonany na antenie, a dodatkowo jedna bohaterka nabyła inny egzemplarz prezentowanego modelu.

W niedawno zakończonej serii do grona zadowolonych klientów dołączyli: Ania (Citroen C4 Cactus), Przemek (Subaru Forester), Karolina (Mercedes SLK), Łukasz (Volvo C30), Patryk (Peugeot 407), Kuba (Fiat 125 p). Kamila (Mazda 2 Demio), Kamila (Mitsubishi Lancer), Joanna (znaleziona na własną rękę Toyota Prius) i Waldek (Lamborghini Huracan - odcinek specjalny).

Zakup kontrolowany - seria 26, odcinek 362Zakup kontrolowany - seria 26, odcinek 362
10 transakcji na 12 odcinków (w specjalnym trzynastym odwiedziliśmy zadowolonych kupców z poprzednich serii) to niewątpliwy sukces programu Adama Kornackiego, w którym od lat pomagamy widzom w wyborze aut. Mimo lekkiej, rozrywkowej formuły nie braknie w nim cennych wskazówek na co zwracać uwagę przy rozważaniu ofert, jak skutecznie negocjować cenę i o czym pamiętać przy planowaniu wydatków eksploatacyjnych. Warto wspomnieć, że znakomity wynik sprzedaży to kontynuacja dobrej passy z 24. i 25. edycji (w każdej z nich pokazaliśmy po 9 transakcji).

Zakup kontrolowany - seria 26, odcinek 357Zakup kontrolowany - seria 26, odcinek 357
Uczestnikom programu życzymy szerokiej drogi i jak najdłuższej bezawaryjnej eksploatacji, a tym, którzy nie dokonali zakupu - znalezienia auta, które spełni ich wszystkie wymagania. Tych, którzy zamierzają skorzystać z naszej pomocy, już niedługo zaprosimy do wysyłania zgłoszeń do kolejnego sezonu - obecnie trwają prace przygotowawcze, śledźcie uważnie i regularnie naszą stronę www.tvnturbo.pl!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Różne oblicza Indii
Następny artykuł:

Różne oblicza Indii

tvnpix