Aktualności

Wysoka skuteczność "Zakupu kontrolowanego"!
Zakup kontrolowany - seria 25, odcinek 354 
Emitowana wiosną 2018 jubileuszowa 25. seria "Zakupu kontrolowanego" po raz kolejny dowiodła, że bohaterowie programu wysoko oceniają auta zaproponowane przez redakcyjnych ekspertów. Spośród dwunastu odcinków aż sześć zakończyło się kupnem samochodu pokazanego w programie, a troje kolejnych bohaterów dzięki doświadczeniom zdobytym na planie podjęło decyzję o wyborze innego egzemplarza zaprezentowanego modelu.

Sezon rozpoczęliśmy z Adrianem, który po wybraniu Infiniti z odcinka ostatecznie zmienił zdanie i postawił na sprawdzoną markę BMW, wybierając inny egzemplarz pokazany niż w programie. Następnie oczekujący narodzin syna Tomek zdecydował się na poleconą przez nas Mazdę 6, spragniony wrażeń Kamil kupił BMW 328i, gustujący w nietypowej motoryzacji Sebastian odnalazł się za kierownicą Nissana Cube, a rehabilitant Tomir nabył pakownego Citroena C5.

Zakup kontrolowany - seria 25, odcinek 347Zakup kontrolowany - seria 25, odcinek 347
Kolejny gość - przedsiębiorczy Kamil - docenił limitowanego Dodge'a Rama, jednak ze względów praktycznych poza programem zdecydował się na wersję tego samego modelu, ale z dłuższą paką. Pomogliśmy też w wyborze Agacie, której spodobała się Honda Civic - ostatecznie kupiła ona inny egzemplarz z bardziej odpowiadającym jej wyposażeniem. Po gruntownych testach rynkowych nowości Adriana zamówiła sprawdzaną w programie Toyotę Aygo, a miłośnik japońskich youngtimerów Konrad wyjechał od nas Toyotą MR2.

Zakup kontrolowany - seria 25, odcinek 354Zakup kontrolowany - seria 25, odcinek 354
9 transakcji na 12 odcinków to niewątpliwy sukces programu Adama Kornackiego, w którym od 12 lat pomagamy widzom w wyborze aut. Mimo lekkiej, rozrywkowej formuły nie braknie w nim cennych wskazówek na co zwracać uwagę przy rozważaniu ofert, jak skutecznie negocjować cenę i o czym pamiętać przy planowaniu wydatków eksploatacyjnych. W poprzedniej serii programu na kupno egzemplarza pokazanego na wizji zdecydowało się siedmioro bohaterów, a dwoje kolejnych wybrało inny egzemplarz tego samego modelu.

Uczestnikom programu życzymy szerokiej drogi i jak najdłuższej bezawaryjnej eksploatacji, a tym, którzy nie dokonali zakupu - znalezienia auta, które spełni ich wszystkie wymagania. Tych, którzy zamierzają skorzystać z naszej pomocy, już niedługo zaprosimy do wysyłania zgłoszeń do kolejnego sezonu - obecnie trwają prace przygotowawcze, śledźcie uważnie i regularnie naszą stronę www.tvnturbo.pl!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 4-8 czerwca
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 4-8 czerwca

tvnpix