Aktualności

Powrót do listy

Pan Adam znów to zrobił - większość uczestników "Zakupu kontrolowanego" kupiła z nami auto!

Ciekawostki | Emocje |
Pan Adam znów to zrobił - większość uczestników "Zakupu kontrolowanego" kupiła z nami auto!
Zakup kontrolowany - seria 27, odcinek 380 
Tak to się robi! Wiosenna seria "Zakupu kontrolowanego" potwierdziła wysokie kompetencje ekipy TVN Turbo w zakresie umiejętności doboru właściwych egzemplarzy aut dla zgłaszających się do programu widzów. Spośród dwanaściorga gości Adama Kornackiego w 27. edycji programu aż ośmioro potwierdziło zakupem wybór dokonany na antenie.

W niedawno zakończonej serii do grona zadowolonych klientów dołączyli: Marzena (Chevrolet Aveo), Paula (Chevrolet Spark), Paweł (Skoda Karoq), Angela (Toyota Avensis), Ania (Renault Clio), Wojtek (Toyota Corolla), Rafał (Nissan Juke) i Patka (BMW serii 3). Udział w programie pomógł też Krzyśkowi (zdecydował, że zamiast pokazanego w programie Mercedesa klasy E wystarczy mu klasa C) oraz Paulinie i Karolowi (szukają Forda S-Max z bogatszym wyposażeniem niż testowany egzemplarz).

Zakup kontrolowany - seria 27, odcinek 374Zakup kontrolowany - seria 27, odcinek 374
8 transakcji na 12 odcinków to kolejny sukces programu Adama Kornackiego, w którym od lat pomagamy widzom w wyborze aut. Mimo lekkiej, rozrywkowej formuły nie braknie w nim cennych wskazówek na co zwracać uwagę przy rozważaniu ofert, jak skutecznie negocjować cenę i o czym pamiętać przy planowaniu wydatków eksploatacyjnych. Warto wspomnieć, że znakomity wynik sprzedaży to kontynuacja dobrej passy z trzech poprzednich edycji (odpowiednio po 10, 9 i 9 transakcji).

Zakup kontrolowany - seria 27, odcinek 372Zakup kontrolowany - seria 27, odcinek 372
Uczestnikom programu życzymy szerokiej drogi i jak najdłuższej bezawaryjnej eksploatacji, a tym, którzy nie dokonali zakupu - znalezienia auta, które spełni ich wszystkie wymagania. Tych, którzy zamierzają skorzystać z naszej pomocy, zapraszamy do udziału w castingu!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Życiówka" wyrównana!
Następny artykuł:

"Życiówka" wyrównana!

tvnpix