powrót do listy

Agromachina

Agromachina

Nowoczesne maszyny rolnicze, leśne czy budowlane bywają równie zaawansowane techniczne jak współczesne samochody. Nie wierzysz? Obejrzyj nasz program i przekonaj się o tym na własne oczy!

"Agromachina" to pierwszy program telewizyjny wyprodukowany przez grupę TVN, poświęcony testom maszyn rolniczych. Sprzęt będzie sprawdzany przez Michała Zabosta, redaktora naczelnego czasopisma "AGROmechanika", specjalizującego się w tematyce programu. Jako współprowadzący wystąpi dobrze znany widzom TVN Turbo Michał Łukasiewicz - spróbuje on swoich sił za sterami przeróżnej maści traktorów, kombajnów, ładowarek i wielu innych skomplikowanych urządzeń.

Poznamy parametry techniczne nowoczesnych maszyn, sposób ich działania oraz środowisko w jakich pracują. Na naszej drodze spotkamy prawdziwych pasjonatów i odwiedzimy ciekawe miejsca, walcząc ze stereotypową wizją pługa i ciągnika lat 70. Sprawdzimy też gadżety i inne urządzenia przeznaczone dla nowoczesnych gospodarstw, a także zajrzymy w świat nowoczesnych maszyn dla leśnictwa, przemysłu drzewnego i budownictwa.


Seria 5 - lista odcinków:

Odcinek 1: Zimowe prace

Odcinek 2: Skandynawskie fabryki bez tajemnic!

Odcinek 3: Ciągniki jak mustangi!

Odcinek 4: Agromachina na SGGW

Odcinek 5: Plejada ciągników

Odcinek 6: Każdemu według potrzeb

Odcinek 7: Ciągniki do różnych zastosowań

Odcinek 8: Sprzęt do różnych zastosowań

Odcinek 9: Przyczepa i podnośnik

Odcinek 10: Bilguun i wielki ciągnik!

tvnpix