Powrót do listy

1na1. Walka na style

1na1. Walka na style

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

Zgromadziliśmy ośmiu zawodników - każdy jest utytułowany w innej dyscyplinie sportów walki i waży około 84 kilogramy. Postanowiliśmy odpowiedzieć na odwieczne pytanie, która sztuka walki jest najskuteczniejsza w bezpośrednim ich starciu. W wyborze najlepszego pomogą: Tomasz Oświeciński – aktor, trener personalny i pasjonat sztuk walki, który w przeszłości sam spędził wiele godzin na macie, trenując judo oraz Karol Bedorf – zawodnik MMA i mistrz KSW w wadze ciężkiej!

Ułożyliśmy turniej, gdzie przegrany odpada, a wygrany przechodzi dalej. W ostatnim odcinku spotka się dwóch najlepszych, reprezentujących dwie, najskuteczniejsze dyscypliny sportów walki - zawalczą oni o kontrakt na zawodową walkę MMA dla bardzo uznanej i jednej z najlepszych organizacji MMA w Polsce, która organizuje gale na wysokim poziomie, już od 10 lat. Swoją przygodę z MMA zaczynał tam nawet sam Mamed Chalidow, a teraz nasz zwycięzca będzie miał szansę pokazać się na gali X-CAGE!

Oprócz samych walk towarzyszyć też będziemy zawodnikom na treningach, poznamy ich dyscypliny źródłowe oraz przyjrzymy się przygotowaniom pod rywala, który przecież walczy zupełnie inaczej. Poznamy też naszych zawodników od strony prywatnej, dowiemy się co robią poza sportem i co ich pociąga. Najważniejsze jednak to dowiedzieć się – która sztuka walki jest najlepsza! I my to udowodnimy w realnej walce!

SERIA 1 - LISTA ODCINKÓW:

Odcinek 1: Brazylijskie jiu-jitsu kontra sanda!

Odcinek 2: Muay thai kontra judo!

Odcinek 3: Karate kontra sumo!

Odcinek 4: Boks kontra taekwondo!

Odcinek 5: Półfinał: brazylijskie jiu-jitsu kontra karate!

Odcinek 6: Półfinał: taekwondo kontra judo!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix