Program TVN Turbo

drukuj
wstecz
 • Zakup kontrolowany 22 N

  Adam Kornacki i Krzysztof Róg spotkają się w Łodzi z aktorem Sławomirem Sulejem, który po sprzedaży swojej Nexii szuka samochodu zwracającego uwagę otoczenia. Głównym warunkiem jest to, aby do auta wygodnie się wsiadało, a budżet to 15 tysięcy złotych.
 • K2 - kierowców dwóch 2

  Kuba Bielak i Tomasz Kuchar sprawdzą, czy prędkościomierze w różnych samochodach faktycznie przekłamują, a jeśli tak, to o ile. Odpowiedzą też na pytanie, czy słuchanie muzyki w samochodzie wpływa na słyszenie sygnałów pojazdów uprzywilejowanych. Trzeci test tego odcinka pozwoli sprawdzić, na ilu śrubach jest w stanie utrzymać się koło samochodu. Na koniec pokażemy, jak należy pokonywać progi zwalniające, a także... jak nie należy ich pokonywać!
 • Rodacy w akcji 7 JM

  Po raz siódmy prezentujemy najciekawsze nagrania z ulicznego monitoringu, prywatnych wideorejestratorów, kamer przemysłowych i środków komunikacji publicznej - wszystkie sytuacje naprawdę wydarzyły się w Polsce.
 • Rodacy w akcji 7 JM

  Po raz siódmy prezentujemy najciekawsze nagrania z ulicznego monitoringu, prywatnych wideorejestratorów, kamer przemysłowych i środków komunikacji publicznej - wszystkie sytuacje naprawdę wydarzyły się w Polsce.
 • Legendy PRL 10

  Konstruktor Wiesław Wiatrak zaprojektował samochód Beskid oraz stworzył wiele popularnych silników motocyklowych - zorganizujemy mu spotkanie z tymi, którzy do dziś jeżdżą maszynami tymi motorami!
 • Legendy PRL 10

  Z okazji Euro 2012 przypomnimy najciekawsze samochody legendarnych piłkarzy - Forda Mustanga bramkarza Legii, Władysława Grotyńskiego oraz BMW Henryka Kasperczaka i innych orłów Górskiego!
 • Usterka 4 AD

  W kolejnym sezonie USTERKI ruszamy w Polskę. Przeciwko nierzetelnym fachowcom tym razem z Wrocławia, ponownie stanie Strzelec - Dominik Strzelec. Jego wprawne oko będzie tropić każdą fuszerkę. Kolejny sezon to kolejne wyzwania dla „fachowców”. Jak tym razem poradzą sobie w konfrontacji z przewrotnymi zadaniami jakie postawi przed nimi Dominik ? Przeróbki w domu studenta czy drobne prace budowlane - brzmi banalnie? Ale czy równie banalne okaże się dla „specjalistów”? Zobacz fachowców w ukrytej kamerze.
 • Usterka 8 AD

  Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Dominik Strzelec tym razem skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Popisy „złotych rączek” z Przemyśla kontra oszczędni fachowcy z Poznania.
 • Złodzieje

  "Fryzjer" i "Elvis" zademonstrują, czym jest skimming, czyli kopiowanie danych z kart płatniczych. Najczęstszą metodą skimmingu jest instalowanie na bankomatach tzw. nakładek skimmingowych - są to urządzenia składające się zazwyczaj z dwóch elementów: skimmera (służącego do skopiowania i zapisu danych paska magnetycznego) montowanego na szczelinie, w którą wkłada się kartę oraz kamery lub zmodyfikowanej nakładki na klawiaturę bankomatu w celu pozyskania numeru PIN. Omówimy najczęstsze błędy popełniane podczas korzystania z bankomatów i doradzimy, jak ustrzec się przed wyczyszczeniem nam kont przez złodziei. Zobaczymy też, jak łatwo złodzieje potrafią pozyskać dane z karty płatniczej by wykorzystać je np. do zakupów w Internecie.
 • Militaria na warsztat 5

  Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.
 • Zakup kontrolowany: pierwszy samochód N

  Bartek to młody kierowca, który chce, by jego pierwszy samochód był wyjątkowy, miał sportowe zacięcie i pasował do jego charakteru. Maksymalnie może wydać 18 tysięcy złotych - która z trzech propozycji Adama Kornackiego podbije jego serce?
 • Wypad z kraju 3

  Stolica najgorszych kierowców Europy, wyspa słynąca z bezwzględnych mafiozów – Sycylia. Kuba Bielak na własnej skórze doświadczy sycylijskiej gościnności i sprawdzi, czy na drogach jest rzeczywiście tak źle, jak wieść niesie. Italia to oczywiście także włoska motoryzacja – piękna, wyjątkowa i uwielbiana przez Włochów, co widać również na Sycylii. Poza tym zwiedzimy stoki czynnego wulkanu, udamy się śladami "Ojca chrzestnego" i spróbujemy złapać polski nowoczesny pociąg podróżujący po sycylijskich torach.
 • Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii 4

 • Zakup kontrolowany 27 N

  Rafał tuż przed ukończeniem specjalizacji z anestezjologii zdecydował, że czas już pożegnać się z wysłużonym i lekko awaryjnym Fordem Fiestą - Adam Kornacki pomoże mu w wyborze nowszego i pewniejszego auta, na które bohater może przeznaczyć 35-40 tysięcy złotych. Zaprezentujemy cztery propozycje z segmentu miejskich crossoverów.
 • Zawodowi handlarze 4

  W Norwegii Robert i "Wąski" znajdą interesującego klasyka w postaci Opla Manty. Samochód nie jest zbyt popularny w Polsce, ale w Niemczech potrafi osiągać wysokie ceny - oczywiście wyłącznie w sytuacji, gdy jego stan jest idealny. Olaf wybierze się do Warszawy po dwa Fordy Crown Victoria sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych. Jego zadaniem będzie zweryfikowanie, czy samochody nie zostały uszkodzone podczas transporty. Olafowi towarzyszy jego kolega, który nie jest zbyt optymistycznie nastawiony do wizji zarobku na fordach w ich obecnym stanie. Łódzki komis odwiedzą stali klienci, którzy niegdyś kupili od Jacka Volkswagena Caddy. Teraz zastanawiają się nad wymianą tego samochodu na Fiata Fiorino, ale podczas negocjacji pojawią się nieoczekiwane wątpliwości.
 • SAMOCHÓD MARZEŃ: kup i zrób 7

  Adam Klimek podejmie się bardzo ambitnego projektu - w pięć dni zbuduje pełnowartościową terenówkę! Nissana Patrola zaczniemy tworzyć od samej ramy, następnie zamontujemy silnik, nałożymy nadwozie oraz zadbamy o nowe ogumienie!
 • Uwaga! Pirat 20

  Do tego programu nie trafia się z castingu - doraźnej "kwalifikacji" dokonują funkcjonariusze drogówki w nieoznakowanych radiowozach. Po raz dwudziesty operatorzy naszych kamer towarzyszą policjantom patrolującym polskie drogi i miasta, dbającym o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów aut osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, skuterów, rowerzystów oraz pieszych. Lekceważenie znaków i sygnałów, niebezpieczne manewry, nadmierna prędkość, prowadzenie pod wpływem środków odurzających - załogi policyjnych aut wyłapują tych, którzy powinni przemyśleć swój styl prowadzenia pojazdu albo nawet dłuższą chwilę odpocząć od kierownicy. Stałym elementem programu są tłumaczenia "bohaterów" - czy z perspektywy tylnego siedzenia radiowozu po obejrzeniu materiału z wideorejestratora zdołają oni zdobyć się na odrobinę refleksji?
 • Wojny samochodowe 3 AD

  Handlarze sprawdzą, na jakie kombi jest większy popyt - budżet 22 tysięcy złotych pozwoli im kupić auta z rocznika 2009. Przemek poszuka zysku dysponując Subaru Legacy z instalacją gazową i sprzęgłem do wymiany, a Paweł spróbuje dobrze sprzedać sprowadzonego Forda Focusa ze srebrnymi relingami dachowymi, dodatkowym pakietem stylistycznym RS i rozrządem do zrobienia.
 • wieczór
 • Raport Turbo

  Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski zapraszają na jedyny program informacyjny dedykowany motoryzacji, a w nim: zmiany w przepisach ruchu drogowego, nowinki technologiczne z całego świata, relacje z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakie odbywają się w kraju i za granicą - rajdów, targów, zlotów, premier samochodowych. To codzienna porcja najświeższych informacji dla każdego mężczyzny. Zawsze ciekawie i na bieżąco.
 • Złodzieje 5

  Prześledzimy popularne techniki wywabienia ofiary stosowane przez złodziei. "Fryzjer" i "Elvis" wejdą do mieszkań pod pretekstem sprytnie przygotowanej legendy o awarii, na podziemnym parkingu spróbują wyłudzić zapłatę za rzekomą fachową pomoc mechaniczną, a także przestrzegą przed oszustami wykorzystującymi okoliczności pandemii, którzy w bezpośredni sposób wypraszają lokatorów pod pretekstem dezynfekcji.
 • Borys kontra gadżety

  Borys Mańkowski sprawdzi muzyczne pierścienie pomagające zostać DJ-em, przetestuje parasol odporny na wiatr i pokaże pojemnik do podgrzewania posiłków mogący przydać się tym, którym z różnych powodów nie chce się iść do kuchni. Porównamy też trzy kamerki sportowe, przepchamy rury przy pomocy udrażniacza ciśnieniowego i przekonamy się, czy w ekstremalnie trudnych warunkach zadziała survivalowa zapalniczka.
 • Służby ratownicze 5

  GOPR z Ustrzyk Dolnych wyruszy w ekstremalnie trudny teren by pomóc mężczyźnie ukąszonemu przez żmiję na jednej z górskich tras - ratownicy będą musieli użyć auta terenowego, quada i podjąć się wspinaczki. Strażacy z Niepołomic spędzą cały dzień na usuwaniu skutków nawałnicy, która nawiedziła ich powiat. MOPR z Giżycka zostanie zadysponowany do pomocy załodze żaglówki zepchniętej przez wiatr na kamienie. LPR z Kielc wyleci do wypadku, w którym auto osobowe uderzyło w pieszego.
 • 101 gadżetów motoryzacyjnych 2

  Grzegorz Duda zamontuje w Seacie Arosa bezprzewodową kamerę cofania zasilaną baterią słoneczną, sprawdzi uniwersalną silikonową podkładkę pod łokieć, przy pomocy Mini Coopera zaprezentuje obracaną poduszkę ułatwiającą seniorom wsiadanie do samochodu, pokaże jak za pomocą radiowego emitera dźwięku zmienić brzmienie Diesla Citroena C5 w dźwięk silnika V8, V10 czy V12 oraz doradzi sposób na dołożenie wazonika na świeże kwiaty nie tylko do Volkswagena New Beetle.
 • Zakup kontrolowany 29

  Adam Kornacki spróbuje sprostać oczekiwaniom Piotra, sportowego żeglarza, który na regaty chce jeździć komfortowym, dobrze wyposażonym SUV-em, mogącym pociągnąć łódkę na przyczepie. Auto ma być eksploatowane w dalekich trasach, dlatego niezbędna będzie odpowiednia moc. Przeanalizujemy zarówno oferty nowych samochodów, jak i poszukamy okazji wśród pojazdów podemonstracyjnych.
 • Raport Turbo

  Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski zapraszają na jedyny program informacyjny dedykowany motoryzacji, a w nim: zmiany w przepisach ruchu drogowego, nowinki technologiczne z całego świata, relacje z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakie odbywają się w kraju i za granicą - rajdów, targów, zlotów, premier samochodowych. To codzienna porcja najświeższych informacji dla każdego mężczyzny. Zawsze ciekawie i na bieżąco.
 • Wyburzacze 8 N

  Głodni wyzwań wyburzacze wracają w ósmym sezonie programu, w którym przybliżamy niebezpieczną pracę specjalistycznych ekip rozbiórkowych. Będziemy świadkami rozbiórki przedszkola i Teatru Lalek w Toruniu, wyburzenia starej odlewni w Bytomiu, skomplikowanych zmagań z zawalająca się kamienicą w Łodzi, ekstremalnie trudnej rozbiórki starej szczecińskiej oficyny oraz detonacji hali i rozbiórki mostu przenośnikowego w kopalni w Zabrzu.
 • Służba Więzienna 2

  W areszcie dla kobiet na warszawskim Grochowie pokażemy, jak siostra jednej z osadzonych próbuje przemycić na widzenie tajemnicze zawiniątko w butelce z mlekiem dla dziecka i sprawdzimy, dlaczego inna osadzona narzeka na posiłki w zakładzie. W Koziegłowach funkcjonariusze będą musieli zareagować, gdy podczas transportu więźnia do lekarza pojazd Służby Więziennej ulegnie uszkodzeniu, a także zawieźć na badania osadzonego, który połknął coś podczas kontroli osobistej. W areszcie śledczym w Kielcach będziemy świadkami przywracania do porządku więźnia z syndromem odstawiennym.
 • Złodzieje 5

  Prześledzimy popularne techniki wywabienia ofiary stosowane przez złodziei. "Fryzjer" i "Elvis" wejdą do mieszkań pod pretekstem sprytnie przygotowanej legendy o awarii, na podziemnym parkingu spróbują wyłudzić zapłatę za rzekomą fachową pomoc mechaniczną, a także przestrzegą przed oszustami wykorzystującymi okoliczności pandemii, którzy w bezpośredni sposób wypraszają lokatorów pod pretekstem dezynfekcji.
 • Celnicy na straży Europy 6

  Program ukazujący pracę hiszpańskiej straży granicznej, która strzeże bezpieczeństwa w portach, na lotniskach oraz na lądowych granicach Hiszpanii. Funkcjonariusze służb granicznych codziennie zmagają się z wieloma zagrożeniami, takimi jak terroryzm czy przemyt narkotyków i broni. Do najbardziej pracowitych okresów należy lato, podczas którego wzmaga się ruch na granicach. W kolejnych odcinkach widzowie dowiedzą się w jaki sposób strażnicy odróżniają zwykłych turystów od potencjalnych przestępców, jak odnaleźć podejrzany kontener oraz gdzie mogą ukrywać się nielegalni imigranci.
 • Raport Turbo

  Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski zapraszają na jedyny program informacyjny dedykowany motoryzacji, a w nim: zmiany w przepisach ruchu drogowego, nowinki technologiczne z całego świata, relacje z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakie odbywają się w kraju i za granicą - rajdów, targów, zlotów, premier samochodowych. To codzienna porcja najświeższych informacji dla każdego mężczyzny. Zawsze ciekawie i na bieżąco.
 • Parada wypadków 5

  Każdy półgodzinny odcinek nowego programu „Parada wypadków” to niezwykły i zarazem komiczny zlepek najzabawniejszych filmów dostępnych na kanale YouTube o tej samej nazwie. Licząca 20 odcinków seria pokaże najzabawniejsze klipy z różnego rodzaju wpadkami, dowcipami i nieprzewidzianymi sytuacjami w rolach głównych. Każdy odcinek aż buzuje od krótkich filmików, które w krótkim czasie uczyniły z kanału Fail Army międzynarodowy hit, przyciągając przed ekrany komputerów ponad miliard widzów, a na profile w portalach społecznościowych ponad 8 milionów fanów.
 • Automaniak 20 AD

  Przetestujemy małe i szybkie miejskie samochody: w ręce Jarka Maznasa trafi Volkswagen Up! GTI, Rafał Jemielita sprawdzi Smarta Brabusa, a Patryk Mikiciuk pozna bliżej Renaulta Twingo GT. Przekonamy się, jak wypadną współczesne maluchy ze sportowym zacięciem w porównaniu z Volkswagenem Golfem GTI pierwszej generacji, gokartem czy zdalnie sterowanym modelem! Arenami zmagań będą: tor kartingowy, szutrowa droga i duży sklep ogrodniczy. Wszystkie zadania zostaną opatrzone gwiazdką - podczas ich wykonywania prezenterzy mają zakaz wysiadania z aut!
 • Raport Turbo

  Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski zapraszają na jedyny program informacyjny dedykowany motoryzacji, a w nim: zmiany w przepisach ruchu drogowego, nowinki technologiczne z całego świata, relacje z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakie odbywają się w kraju i za granicą - rajdów, targów, zlotów, premier samochodowych. To codzienna porcja najświeższych informacji dla każdego mężczyzny. Zawsze ciekawie i na bieżąco.
 • Legendy PRL 10

  Mechanik motocyklowy to nieco zapomniana profesja, ale są w Polsce szkoły, które chcą kształcić młodych ludzi w tym kierunku. Odwiedzimy jedną z nich, a także poznamy wielkiego pasjonata motorowerów!
 • Legendy PRL 10

  Patryk Mikiciuk wyruszy czarną Wołgą w niesamowitą podróż w poszukiwaniu dobrze zachowanych pojazdów znanej PRL-owskiej marki Moskwicz. Zobacz, co uda mu się wyciągnąć z garażowych kryjówek!
 • Będzie pan zadowolony 5

  Na warsztat weźmiemy Skodę Fabię z 2006 r. z niewielkim silnikiem 1.2 - niedokręcone lampy będą hałasować i krzywo świecić, a uszkodzona cewka sprawi, że jeden z cylindrów nie będzie pracować. Porównamy między innymi dwa style warsztatowej komunikacji - żołnierski oraz kamedulski.
 • Absurdy drogowe 3

  Skrzyżowanie aż ośmiu ulic - jak je bezpiecznie przejechać? Taki dylemat czeka załogę Syreny V8 w Nowosolnej pod Łodzią. W samej Łodzi nie będzie łatwiej - przyjrzymy się absurdalnym znakom zakazu na Nowogrodzkiej i objazdom korków przez nieprzelotowe ulice w okolicach Strykowskiej... Kolejne ciekawe miejsce na naszej trasie to ulica Apteczna w Skarżysku-Kamiennej: obowiązujący tam zakaz wjazdu pojazdów o masie powyżej 1,5 tony to limit za niski dla wielu samochodów osobowych. W absurdalny krajobraz polskich dróg znakomicie wpisują się też: prywatna atrapa fotoradaru w Mniszewie, bezsensowna ścieżka rowerowa na warszawskiej ulicy Zawrat oraz zablokowana wskutek konfliktu właścicieli ze stołecznym miastem droga u zbiegu Miedzianej i Prostej.
dalej
Zobacz program innych kanałów: