Aktualności

Powrót do listy

"Zakup kontrolowany za granicą" od grudnia w MotorTrend

Ciekawostki | Emocje |
"Zakup kontrolowany za granicą" od grudnia w MotorTrend
Zakup kontrolowany za granicą 
Jak wyglądają realia kupowania używanych samochodów na europejskich rynkach? Jakie przeszkody można napotkać po drodze i jak sobie z nimi radzić? Czy poza granicami Polski zawsze można liczyć na pomoc rodaka prowadzącego tam interesy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w nowym programie Adama Kornackiego "Zakup kontrolowany za granicą", w którym pomagamy widzom wrócić na kołach do kraju wymarzonym autem.

Pierwsze odcinki programu obejrzycie już w grudniu w strefie MotorTrend na player.pl, w której premierowe emisje potrwają przez całą zimę. Pełną serię wyemitujemy w TVN Turbo wiosną 2020.

Zakup kontrolowany za granicąZakup kontrolowany za granicą
Oprócz doskonale znanych z polskiej edycji "Zakupu kontrolowanego" elementów programu, w którym doradzamy, na co zwracać uwagę przy kupowaniu samochodu, w "Zakupie kontrolowanym za granicą" odsłonimy nieco "kuchni" pracy redakcji sztandarowej produkcji TVN Turbo, pokazując, jak wygląda organizacja takiego wyjazdu, w jaki sposób weryfikujemy stan oglądanych aut i jak załatwić niezbędne formalności przy sprowadzaniu pojazdu.

Zakup kontrolowany za granicąZakup kontrolowany za granicą
Zagraniczna edycja kultowego programu Adama Kornackiego, w którym od blisko 15 lat eksplorujemy bardzo ważny z polskiego punktu widzenia temat aut używanych, to kolejna po "MotorTrend Best Driver's Car 2019" koprodukcja TVN Turbo i MotorTrendzapowiedziana podczas startu tej wyjątkowej strefy motoryzacyjnej na polskim rynku.

Zakup kontrolowany za granicąZakup kontrolowany za granicą
WIĘCEJ O MOTORTREND >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Proste narzędzia do szybkiej kradzieży
Następny artykuł:

Proste narzędzia do szybkiej kradzieży

tvnpix