Aktualności

Wszystkie kontrolki w BMW
Mobilni mechanicy - seria 4, odcinek 3 
"Mobilni mechanicy" w środę 25 stycznia o 22:20

Adam i Tomek otrzymają informację o uszkodzonym MANie TGA. W trakcie diagnostyki mechanicy zorientują się, że pojazd był mocno eksploatowany i nigdy nie było dość czasu na jego porządną naprawę. Już samo włączenie silnika wystarcza, by zlokalizować usterkę. Radość kierowcy jest jednak przedwczesna – w trakcie naprawy Tomek znajdzie kolejne uszkodzenie. Lata zaniedbań mechanicy będą musieli naprawić w jak najkrótszym czasie.

W Więcborku Piotrek i Michał zmierzą się z uszkodzonym BMW X3. W samochodzie świecą się wszystkie kontrolki. Komputerowa diagnostyka tym razem nie wystarcza – aby właściwie zdiagnozować usterkę, mechanicy zdecydują się na przeprowadzenie testu drogowego. Piotrek zorientuje się, że uszkodzony został czujnik ABS. Demontaż starej, skorodowanej części przysporzy jednak sporo kłopotów.

W Biertowicach obok Myślenic Mirek i Szymon zajmą się naprawą samochodu Ochotniczej Straży Pożarnej. Wstępna diagnoza wykaże, że uszkodzona została maglownica. W toku naprawy pojawi poważna trudność z odkręceniem przekładni kierowniczej. Mechanicy zdemontują kolejne części, aby dostać się do uszkodzonego elementu. Kiedy będzie się już wydawało, że naprawa dobiegła końca, mechanicy zdadzą sobie sprawę ze swojego błędu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nietypowy Volkswagen i typowe Iveco
Następny artykuł:

Nietypowy Volkswagen i typowe Iveco

tvnpix