Aktualności

Wiosna 2018 w TVN Turbo: pierwsze informacje
Port - seria 1  Foto: Filip Chlebda
Cztery polskie nowości i osiemnaście kontynuacji znajdzie się w ramówce TVN Turbo na wiosnę 2018. Z przyjemnością i dumą prezentujemy pierwsze informacje na temat programów, które zadebiutują na naszej antenie na przełomie lutego i marca!

WIOSNA 2018: POLSKIE NOWOŚCI

WIOSNA 2018: POLSKIE KONTYNUACJE

WIOSNA 2018: OFERTA ZAGRANICZNA

WIOSNA 2018: GWIAZDY TVN TURBO NA KONFERENCJI RAMÓWKOWEJ

ODPAL TURBO – ZOBACZ SPOT RAMÓWKOWY NA WIOSNĘ 2018!

W 2018 r. TVN Turbo kontynuuje konsekwentnie realizowaną politykę programową, która w roku 2017 zaowocowała wzrostami udziałów stacji w rynku - o 5,88% w grupie 4+ (z 0,51% w 2016 do 0,54%) oraz o 14,63% w kluczowej grupie docelowej 16-49 (z 0,82% w 2016 do 0,94%). Wraz z uznaniem widzów nadeszły też laury branżowe: nagroda Tytanowego Oka i tytuł "najlepszego kanału lifestylowego" podczas 44. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2017.

Trzon oferty TVN Turbo wiosną 2018 stanowić będą ponownie polskie autorskie produkcje, ze szczególnym podkreśleniem czworga antenowych debiutantów:

Port - seria 1Port - seria 1
Foto: Filip Chlebda
Choć z lotu ptaka przypomina plac zabaw pełen kolorowych klocków, to nie ma tu miejsca na zabawę - dla pracujących w nim ludzi kolejny dzień przynosi nowe wyzwania, a każdy przestój oznacza gigantyczne straty. Port w Gdyni jest dziś (po Gdańsku i Szczecinie) trzecim co do wielkości portem morskim w Polsce - dzięki nowemu programowi będziecie mieli szansę zajrzeć do wielu niedostępnych miejsc i poznać ludzi, którzy tam pracują. Przekonacie się, że port to organizm, który tętni życiem przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu - powierzchnia 937 ha i około 40 stanowisk dla statków wymagają trójzmianowej obsady, wykazującej się precyzją, odpornością na stres i zmysłem logistycznym.

PREMIERA: niedziela 4 marca o 11:30

Ratujemy klasyki - seria 1Ratujemy klasyki - seria 1
Trabant, Nissan Sunny czy Pontiac Sunbird to modele, które lata świetności mają już dawno za sobą. Dwaj pasjonaci motoryzacji, Bartek i Roni, wezmą na warsztat te i inne samochody z historią i dadzą im drugie życie. Prowadzący program „Ratujemy klasyki” są wielbicielami starych aut z duszą - szukają ich po szopach, na podwórkach, przy drogach. Zazwyczaj karoseria i stan techniczny tych samochodów nie są w najlepszym stanie, ale to nie przeszkadza Bartkowi i Roniemu w zobaczeniu w nich tego „czegoś”. Ich celem, poza przywróceniem odnalezionym egzemplarzom dawnego blasku, będzie sprzedanie odrestaurowanego samochodu za jak najlepszą cenę.

PREMIERA: niedziela 25 lutego o 17:00

Pomoc drogowa 24h - seria 1Pomoc drogowa 24h - seria 1
Dostępność przez całą dobę i gotowość do akcji na każde wezwanie - praca w pomocy drogowej to niełatwy kawałek chleba. Jak wyglądają kulisy tego zawodu, wykonywanego przez ludzi pracujących pod dużą presją czasu i w ciężkich warunkach? Pokażemy prawdziwe awaryjne sytuacje z całej Polski, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele tej często niedocenianej profesji - czasem potrzeba tylko pomocy przy odpaleniu zastanego auta, innym razem kończy się na żmudnym wyciąganiu i wielokilometrowym holowaniu. Kierowcy holowników i lawet jako pierwsi pojawiają się na miejscu stłuczki czy awarii, dzięki nim usuwane są też auta blokujące przejazd czy stwarzające zagrożenie poprzez nieprawidłowe zaparkowanie. Wraz z naszymi kamerami przenikniemy do tego specyficznego środowiska!

PREMIERA: niedziela 25 lutego o 16:15

Zakład karny - seria 1Zakład karny - seria 1
W każdym z odcinków widzowie TVN Turbo zobaczą jak funkcjonuje jeden z największych aresztów śledczych w Polsce widziane z perspektywy Służby Więziennej. W Areszcie Śledczym w Radomiu funkcjonują 3 pawilony, na które składa 20 oddziałów. Przebywają w nich tymczasowo aresztowani, skazani, odbywający karę pozbawienia wolności po raz pierwszy, młodociani oraz więźniowie tzw. „niebezpieczni” - łącznie blisko 1 tys. osadzonych, a służbę pełni 373 funkcjonariuszy. Kamery towarzyszyć będą funkcjonariuszom Służby Więziennej w ich codziennych zmaganiach, związanych z ochroną, zapewnieniem bezpieczeństwa i resocjalizacją skazanych. Zobaczymy miejsca dostępne tylko dla tych, którzy przekroczą mury więzienia w Radomiu.

PREMIERA: sobota 3 marca o 13:45

Warto wspomnieć, że jesień 2017 przyniosła kolejne wzrosty oglądalności TVN Turbo - po znakomitych wynikach we wrześniu i październikulistopad 2017 okazał się rekordowym miesiącem w czternastoletniej historii stacji - udział widowni w grupie 4+ wyniósł 0,61% (wzrost o 15,09%), a w grupie 16-49 - 1,09% (wzrost o 26,74%). Oprócz zainteresowania znanymi i lubianymi kontynuacjami widzowie szczególnie ciepło przyjęli dwie jesienne nowości: "Ciężarówką przez Stany" i "99 godzin". Oba wspomniane tytuły to autorskie produkcje stacji, które będą kontynuowane w sezonie wiosennym 2018.

Z premierowymi odcinkami powrócą także: „Megatransporty”, „Wyburzacze”, „Nowy gadżet”, „Automaniak”, „Wojny samochodowe”, „Absurdy drogowe”, „Zakup kontrolowany”, „101 napraw”, „Zawodowi handlarze”, „Uwaga! Pirat”, „Samochód marzeń: kup i zrób”, "Będzie pan zadowolony", "Odjazdowe bryki braci Collins", "Raport technologiczny", "Rodacy w akcji". Swoje stałe miejsce w ramówce ma oczywiście nadawany bez przerwy sezonowej „Raport Turbo”, od ponad dekady stanowiący najszybsze i najbardziej kompetentne źródło informacji z męskiego świata.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT WIOSENNEJ RAMÓWKI TVN TURBO OPUBLIKUJEMY W DRUGIEJ POŁOWIE LUTEGO!

źródło: AGB Nielsen

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 29 stycznia - 2 lutego
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 29 stycznia - 2 lutego

tvnpix