Aktualności

powrót do listy

TVN Turbo Rally Team powalczy o Mistrzostwo Polski na Śląsku!

Ciekawostki | Emocje |
TVN Turbo Rally Team powalczy o Mistrzostwo Polski na Śląsku!
TVN Turbo Rally Team przed Rajdem Śląska  Foto: Kaja Wróblewska / materiały prasowe TVN Turbo Rally Team
Tegoroczna jesień jest wyjątkowo gorąca i emocjonująca dla Łukasza Byśkiniewicza i jego pilota Tomasza Borko - w ciągu 5 tygodni zaplanowano aż 3 rajdy. Przed reprezentantami TVN Turbo Rally Teamu ostatni rajd sezonu 2017 Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Rajd Śląska, który jest nowością w kalendarzu Mistrzostw Polski. Zadecyduje on o losach tytułu Mistrza Polski w klasie 4 - szanse na jego zdobycie mają aż 3 załogi- wśród nich Byśkiniewicz i Borko, którzy na Śląsku pojawia się dobrze znanym im Oplem Adamem R2 przygotowanym przez MSZ Racing.

Łukasz Byśkiniewicz:

Emocje sięgają zenitu. W tej chwili zajmujemy 3. miejsce w punktacji naszej klasy, ale mamy szanse nawet na pierwsze. Damy z siebie wszystko. Czuje, że jesteśmy z Tomkiem w bardzo dobrej formie, co pokazaliśmy na ostatnich dwóch rajdach wygrywając wiele odcinków specjalnych. Nie wiem natomiast  co mam powiedzieć o Rajdzie Śląska, ponieważ to nowa impreza, której trasy powstały z połączenia kilku krótszych okręgowych rajdów. Z całą pewnością akcji i widowiskowości nie zabraknie. Trzymajcie za nas kciuki. Chciałbym gorąco podziękować partnerom TVN Turbo Rally Teamu, którzy wspierają nas przez cały sezon, firmom: NOVOL, TEDEX, TEKOM Technologia, I-Planet Radom, Modesto s.c., FIBARO, producent resoraków Majorette. Wielkie podziękowania kieruje także do szefów kanałów i programów grupy TVN.

Tomasz Borko:

Koniec sezonu przyszedł nadspodziewanie szybko i mamy ostatnią rundę RSMP. Super, że przygotowano odcinki miejskie pod kibiców, które są wyjątkowo widowiskowe. W naszej klasie walczymy o jak najlepszy wynik w klasyfikacji całego sezonu - mamy nawet szanse na pierwsze miejsce. Znów mamy najliczniej obsadzoną klasę, dlatego zachęcamy do trzymania kciuków i dopingowania naszej załogi.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nagroda PIKE: TVN Turbo najlepszym kanałem lifestylowym
Następny artykuł:

Nagroda PIKE: TVN Turbo najlepszym kanałem lifestylowym

tvnpix