Aktualności

Spowalniacz ruchu i praca na mrozie
Waga ciężka - seria 2, odcinek 8 
"Waga ciężka" w niedzielę 21 sierpnia o 17:40

Ekipa transportująca ładunek ponadnormatywny napotka na bardzo powolnego uczestnika ruchu, który spowalnia transport ładunku do miejsca docelowego. Czasu do poruszania się z ładunkiem zgodnie z prawem jest coraz mniej, a wyprzedzenie takiej przeszkody na drodze krajowej jest bardzo niebezpieczne i ryzykowne. Członkowie ekipy będą jednak musieli się spieszyć, bo przed zestawem jeszcze rondo do pokonania, które trzeba rozbroić i pokonać inaczej niż ruchem okrężnym.
W Holandii duet mechaników mobilnych Damian i Jura po wstępnej diagnozie potwierdzi przypuszczenia i obawy kierowcy co do usterki - zepsuło się sprzęgło, a naprawa tego elementu jest dość skomplikowana. Jak się okaże w dalszej części prac, sprzęgło było niedawno naprawiane przez innych mechaników i nie zostało poprawnie złożone i zabezpieczone, co być może było przyczyną obecnej awarii.
Jarek pod Wrocławiem będzie zmuszony do pracy w naprawdę ciężkich warunkach - mróz i obfite opady śniegu sprawią, że poruszanie się po drogach będzie niezwykle trudne. W drodze do klienta Jarek na kierowcę ciężarówki, który swoim zachowaniem stwarza duże zagrożenie na drodze.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Weekendowy rozkład jazdy: 17-19 grudnia
Następny artykuł:

Weekendowy rozkład jazdy: 17-19 grudnia

tvnpix