Aktualności

Powrót do listy

Rajd Barbórka 2019: OS Karowa na żywo w TVN Turbo!

Ciekawostki | Emocje |
Rajd Barbórka 2019: OS Karowa na żywo w TVN Turbo!
Rajd Barbórka 2019 
Po udanym ubiegłorocznym debiucie TVN Turbo w roli partnera telewizyjnego Kryterium Asów Karowa Automobilklub Polski oraz najpopularniejszy polski kanał poświęcony tematyce motoryzacyjnej podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy na kolejne trzy lata. Oznacza to, że kultowy odcinek specjalny Rajdu Barbórka 2019 fani sportów motorowych będą mogli zobaczyć na żywo na antenie naszej stacji!

Zamiłowanie redakcji kanału do sportów motorowych poparte 15-letnim doświadczeniem w realizacji materiałów o charakterze motoryzacyjnym to tradycyjnie gwarancja najwyższej jakości przekazu z profesjonalnym komentarzem oraz ekspertami z najwyższej rajdowej półki. Na Karowej pojawią się między innymi dobrze znani z anteny telewizyjnej Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Grzegorz Duda.

Rajd Barbórka to niekwestionowane święto dla wszystkich miłośników szybkiej jazdy, efektownych poślizgów i ryku silników, dlatego jesteśmy dumni, że rajdowa atmosfera ponownie zawładnie anteną TVN Turbo – kanału, którego fundamentem jest motoryzacja. Przygotowana przez nas transmisja z legendarnego Kryterium Asów na Karowej przeniesie widzów w samo serce wydarzeń. Kamery umieszczone przy trasie i wewnątrz samochodów pozwolą poczuć widowni przed telewizorami wielkie emocje towarzyszące kierowcom biorącym udział w rywalizacji. Nie zabraknie również komentarzy ekspertów, wywiadów z rajdowymi legendami oraz rozmów z uczestnikami zarówno tuż przed startem oraz na linii mety – mówi dyrektor działu kanałów tematycznych factual TVN i Discovery Polska, Przemysław Kwiatkowski.

Bardzo cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli współpracować z najbardziej rozpoznawalnym telewizyjnym kanałem motoryzacyjnym w Polsce. Dzięki bezpośredniej relacji na najwyższym poziomie każdy rajdowy fan będzie mógł poczuć emocje, które towarzyszą nam co roku na Karowej – powiedział dyrektor Rajdu Barbórka, Daniel Siemczuk.

Rajd Barbórka 2019Rajd Barbórka 2019
W Kryterium Asów na ulicy Karowej, rywalizacji o jedno z najbardziej prestiżowych trofeów w polskim świecie sportów motorowych, czyli Statuetkę Pani Karowej, wezmą udział najlepsi z końcowej klasyfikacji Rajdu Barbórka. Pozycja na liście startowej odcinka specjalnego Karowa od lat jest ogromnym wyróżnieniem i celem wielu zawodników. Na Karowej tradycyjnie pojawiają się także w gościnnych przejazdach gwiazdy ze świata mediów, kultury i sportu.

Rajd Barbórka w tym roku będzie rozgrywany po raz 57. Na liście zwycięzców imprezy znajdują się takie rajdowe legendy, jak Krzysztof Hołowczyc, Marian Bublewicz, Janusz Kulig, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar czy ścigający się w tym sezonie w cyklu WRC2 trzykrotny mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz.

Tegoroczny Rajd Barbórka odbędzie się w sobotę 7 grudnia. TRANSMISJA OS KAROWA NA ŻYWO OD 18:15!

Rajd Barbórka 2019Rajd Barbórka 2019

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 21-24 października
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 21-24 października

tvnpix