Aktualności

ProfiAuto Show 2017 już 3 i 4 czerwca w Katowicach
ProfiAuto Show 2017 
Jedno z największych motoryzacyjnych wydarzeń w Polsce, targi ProfiAuto Show, odbędzie się już 3 i 4 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Znamy program imprezy!

ProfiAuto Show to spotkanie profesjonalistów z branży automotive i prawdziwa gratka dla miłośników samochodów. Tegoroczna, 14. edycja wydarzenia, odbędzie się pod hasłem odkrywania nowoczesnej motoryzacji. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami, jakie niosą technologie informatyczne w zakresie serwisowania i użytkowania pojazdów.

– Ubiegłoroczne targi ProfiAuto Show odwiedziło ponad 30 tys. osób. Ogromne zainteresowanie wydarzeniem pokazuje, że istnieje zapotrzebowanie na tworzenie przestrzeni spotkań, w której pasjonaci motoryzacji i partnerzy rynku automotive mogą nawiązać lub umocnić kontakty biznesowe – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Profi Auto Show 2017Profi Auto Show 2017
Dla uczestników targów przewidziano mnóstwo atrakcji: odbędą się pokazy kaskaderskie na motocyklach FMX, a szybsze bicie serca zapewni jazda z instruktorem po mobilnym torze off-roadowym oraz za sterami samochodu jadącego jednocześnie do tyłu i do przodu. Dodatkowo, dla odwiedzających udostępnione zostaną: tor kartingowy, symulator jazdy na jednym kole, kino 9D z efektami specjalnymi oraz kosmiczny tunel Vortex, w którym poczujemy stan nieważkości.

Atrakcje będą również czekały na uczestników odwiedzających płytę główną Spodka. Odbędzie się tam pokaz nietypowych samochodów poddanych tuningowi. Zaprezentowanych zostanie wiele samochodów różnorodnych marek motoryzacyjnych, a w tym: Ford GT40, BMW Z4 AC Schnitzer, BMW 850 CSI Wide Body, czy też BMW E34 Alpina oraz Mercedes SL55 AMG.

Profi Auto Show 2017Profi Auto Show 2017
Przemieszczanie się po hali ułatwi bezpłatna aplikacja targowa ProfiAuto Show, umożliwiająca dostęp do planu targów, harmonogramu szkoleń i elektronicznych katalogów wystawców, zawierających informacje o specjalnych atrakcjach.

Organizatorem ProfiAuto Show 2017 jest firma Moto-Profil, dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych, właściciel marki ProfiAuto.

Głównymi patronami targów zostali: TVN Turbo oraz Radio ESKA. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Katowice.

Profi Auto Show 2017Profi Auto Show 2017

CO: ProfiAuto Show 2017

GDZIE: Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe (obok legendarnego Spodka)

KIEDY: sobota 3 czerwca oraz niedziela 4 czerwca.

###

O ProfiAuto:

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje również niemal 900 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.

Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Słabe wrażenie na pierwszy rzut oka, a cena?
Następny artykuł:

Słabe wrażenie na pierwszy rzut oka, a cena?

tvnpix