Aktualności

Powrót Byśkiniewicza na tor!
Łukasz Byśkiniewicz na Slovakiaring  

Dziennikarz i kierowca rajdowej załogi TVN Turbo Łukasz Byśkiniewicz weźmie udział w inaugurującym sezon wyścigu Kia Lotos Race, który odbędzie się na torze Slovakiaring na Słowacji. "Byśki" korzystając z zaproszenia organizatorów tego markowego pucharu poprowadzi Kię Picanto, mierząc się z dwudziestoma innymi zawodnikami.

Łukasz Byśkiniewicz:

Markowe puchary to najlepsza forma rywalizacji. Samochody są identyczne więc liczą się wyłącznie umiejętności, dlatego bardzo się cieszę, że wystartuję w wyścigu Kia Lotos Race i dziękuję za to organizatorom.

Wspomnienia wracają, ponieważ to na torze rozpoczynałem swoją przygodę ze sportem samochodowym. Pierwszy mój prawdziwy wyścig pojechałem VIPowskim Cee'dem, teraz trzeci raz poprowadzę pucharowe Picanto. Wyścigi i rajdy to dwa różne światy, ale w jednym i drugim mam wiele frajdy. Bardzo dobrze, że puchar Kia Lotos Race jest kontynuowany, ponieważ to doskonała szansa dla młodych zawodników, aby rozpocząć karierę kierowcy wyczynowego.

Razem z nami ścigać się będą kierowcy WTCC - może w przerwie pomiędzy wyścigami uda się pogawędzić z Sebastienem Loebem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Drogi pełne... zwierząt!
Następny artykuł:

Drogi pełne... zwierząt!

tvnpix