Aktualności

Powiększony TVN Turbo Rally Team na Barbórce!
TVN Turbo Rally Team przed 57. Rajdem Barbórka 
TVN Turbo Rally Team po raz 10. wystartuje w Rajdzie Barbórka - reprezentować go będą Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek. Załoga Hyundaia i20 R5 właśnie w takim składzie rok temu zajęła rewelacyjne 3. miejsce w całym rajdzie oraz podczas Kryterium Asów. 7 grudnia podczas 57. już edycji kultowej imprezy wieńczącej sezon sportów motorowych warszawsko-radomski duet zapowiada, że tym razem także celuje wysoko i zamierza atakować od pierwszych metrów.

TVN Turbo Rally Team przygotował też nie lada niespodziankę, wystawiając drugi samochód w najmocniejszej klasie 1. Do A-grupowego Subaru Impreza GT wsiądą Adam Kornacki i Maciej Wisławski - dziennikarz motoryzacyjny prowadzący programy w TVN Turbo oraz doświadczony pilot rajdowy zapowiadają przede wszystkim świetną zabawę w kultowym Subaru.

TVN Turbo Rally Team przed 57. Rajdem BarbórkaTVN Turbo Rally Team przed 57. Rajdem Barbórka
Łukasz Byśkiniewicz:

Uwielbiam Rajd Barbórka. Zawsze dobrze się na niej czuję za kierownica każdego samochodu, a w szczególności Hyundaia i20 R5. Jest to też pewnie efekt "własnego boiska", ponieważ jestem warszawiakiem od pokoleń i jazda po ulicy, przy której znajduje się warszawska Syrenka, jest czymś wspaniałym. Ulica Karowa to miejsce kultowe, magiczne, drugiej takiej ulicy nie ma - jest urokliwa pod względem architektonicznym i piekielnie techniczna pod względem sportowym. Tym bardziej się cieszę, że już 10. raz będę mógł wziąć udział w Rajdzie Barbórka aby pościgać się z najlepszymi kierowcami w naszym kraju. Rok temu z Adamem zajęliśmy fantastyczne 3. miejsce w rajdzie i na Karowej i byłoby cudownie powtórzyć podium, choć konkurencja jest zacna i mamy wobec niej ogromne pokłady pokory. Dziękujemy za ten start naszym całorocznym Partnerom oraz „barbórkowym”, którzy dołączyli do naszego zespołu: BYŚ- Gospodarka Odpadami, Amic Energy, Auto Partner, MaXgear, NOVOL, TEKOM Technologia, Michelin, Kratki.pl, IPlanet Radom, IHome, Siren7 oraz stacji TVN Turbo, która w sobotę 7 grudnia o 18:15 rozpocznie transmisję z Karowej!

Adam Jędraszek:

Bardzo się cieszę, że mam drugą okazję wystartować w Rajdzie Barbórka. To bardzo emocjonująca impreza, której klimat trudno jest porównać do innej. Rok temu z Łukaszem poszło nam zaskakująco dobrze i wywalczyliśmy podium. Jednak mój synek Leon jak nas zobaczył na trzecim stopniu podium to powiedział, że „byliście ostatni”. Więc plan jest taki, że nie chcemy być ostatnimi.

Adam Kornacki:

A może by tak pojechać w Rajdzie Barbórka kultowym Subaru Impreza grupy A z legendarnym "Wiślakiem" jako pilotem? Taki sen przyśnił mi się niedawno, a żeby sen stał się jawą, droga wcale nie musi być bardzo długa i wyboista. Kilka rozmów i... udało się! Dzięki błyskawicznej reakcji Łukasza Byśkiniewicza, który od kilku lat bryluje na odcinkach specjalnych swoim Hyundaiem i20 R5, okazało się, że marzenie to może stać się faktem. I stało się! Wystartuję w barwach TVN Turbo Rally Teamu w o ogromnym zespole APR Motorsport, który wystawia aż cztery samochody, a Maciek Wisławski zasiądzie w fotelu pilota. Czekam na tę chwilę, gdy usłyszę w interkomie 3..2..1… Start!

Maciej Wisławski:

Rajd Barbórka to święto motoryzacji w centrum Warszawy, ale także rajd wielkich niespodzianek. I właśnie możemy się pochwalić taka niespodzianką, ponieważ TVN Turbo Rally Team wystawia druga załogę, a mianowicie wsiadam do samochodu razem ze świetnie znanym wszystkim dziennikarzem motoryzacyjnym Adamem Kornackim. Wsiadamy do kultowej “babci” czyli A-grupowego Subaru Impreza. Adam ma duże doświadczenie w wyścigach samochodowych - postaram się przekazać mu moje doświadczenie rajdowe. Najważniejsza jest jednak zabawa i to, że będziemy mogli się z Wami wszystkimi spotkać w Warszawie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Od razu widać, że profesjonaliści!
Następny artykuł:

Od razu widać, że profesjonaliści!

tvnpix