Aktualności

Październikowe "Logo" z dodatkiem TVN Turbo!
Logo & TVN Turbo - kulisy sesji zdjęciowej  Foto: Albert Zawada/AG
Już po raz drugi miesięcznik Logo i telewizja TVN Turbo podjęły współpracę, która zaowocowała wydaniem 36-stronicowego dodatku w całości poświęconego motoryzacji.

W październikowym dodatku „Logo & TVN Turbo” prezenterzy znani z anteny TVN Turbo poruszają wiele kwestii interesujących każdego fana motoryzacji. Prowadzący „Automaniaka” Patryk Mikiciuk opowiada o samochodach z przeszłości. Adam Klimek z programu „Samochód marzeń: kup i zrób” dzieli się swoją opinią na temat aut współczesnych, a gospodarz „Zakupu kontrolowanego” Adam Kornacki zdradza, w jakim kierunku zmierza rozwój motoryzacji. Cała trójka pojawiła się na okładce. Poznamy również ich zdanie na temat silników diesla.

Logo & TVN Turbo - 10/2018Logo & TVN Turbo - 10/2018
Foto: Albert Zawada/AG
Ponadto w dodatku pojawiła się także rozmowa z Przemysławem Szafrańskim, Pawłem Misztą („Wojny samochodowe”) i Jackiem Szczęchem („Zawodowi handlarze”), którzy podpowiadają na czym najczęściej oszukują nieuczciwi handlarze, jakie błędy popełniają osoby zainteresowane zakupem oraz jak skutecznie negocjować cenę. Z kolei Grzegorz Duda („Garaż Dudy”, „101 napraw”)  i Adam Klimek („Samochód marzeń: kup i zrób”) doradzają jak znaleźć zaufany warsztat, które pojazdy są najdroższe w serwisowaniu, a także w jakich przypadkach warto samodzielnie naprawiać auto. Rafał i Grzegorz Collins z programu „Odjazdowe bryki braci Collins” zdradzają, jaki jest minimalny budżet potrzebny na tuning auta. Dowiemy się też jak zmodyfikowali samochód, którym David Beckham wiózł królową Elżbietę II czy pojazd Rory’ego Reida – prezentera „Top Gear’a”. Nie zabraknie również najnowszych informacji ze świata motoryzacji, które na łamach miesięcznika przedstawiają prezenterzy „Raportu Turbo” – Marcin Orzepiński i Kacper Jeneralski.

Logo & TVN Turbo - 10/2018Logo & TVN Turbo - 10/2018
Foto: Albert Zawada/AG
Październikowe wydanie dodatku „Logo & TVN Turbo” ukaże się na rynku w piątek 28 września - tego samego dnia w "Raporcie Turbo" o 18:00 i 22:00 pojawi się materiał z kulis sesji zdjęciowej z udziałem naszych prezenterów. Relację z jej powstawania pokaże także magazyn "Co za tydzień" - premiera w TVN w niedzielę 30 września o 11:30.

Logo & TVN Turbo - 10/2018Logo & TVN Turbo - 10/2018
Foto: Albert Zawada/AG

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Bugatti z klocków, latający samochód i rekord prędkości na rowerze
Następny artykuł:

Bugatti z klocków, latający samochód i rekord prędkości na rowerze

tvnpix