Aktualności

Nowy sezon, nowy samochód!
Załoga TVN Turbo przed 42. Rajdem Świdnickim 

Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski wkraczają w nowy sezon RSMP startem w 42. Rajdzie Świdnickim-Krause. Nową rajdową bronią załogi TVN Turbo będzie Peugeot 208 R2 - obecnie najlepsze auto w swojej klasie. Najszybszy kierowca wśród dziennikarzy wraz z legendą polskiego motosportu będą walczyć o tytuł Mistrza Polski w silnie obsadzonej klasie 6.

Łukasz Byśkiniewicz: Rozpoczynamy kolejny sezon w Mistrzostwach Polski. Pozostaje się tylko cieszyć. Przede wszystkim jestem szczęśliwy, że Maciek znowu zasiądzie na prawym fotelu mojego auta. Emocje są tym większe, że rozstaliśmy się z Fiestą i przesiadamy się do Peugeota 208 R2 – najlepszego samochodu w swojej klasie. Planem na sezon 2014 było auto czteronapędowe, jednak ostatecznie pojedziemy maszyną klasowo podobną do poprzedniej, ale sporo od niej szybszą.

Nadal będziemy współpracować z dobrze nam znanym, sprawdzonym zespołem MSZ Racing, którego niezawodna obsługa nie raz ratowała nas w tarapatach.

Spodziewam się mocnej rywalizacji w całym sezonie, obsada klasy zapowiada się wyśmienicie - poprzeczka jest ustawiona naprawdę wysoko. Najprawdopodobniej to w klasie 6 walka będzie najbardziej zacięta i wyrównana - kibice mogą liczyć na emocje. My też będziemy chcieli ich dostarczyć.

Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny naszymi partnerami będą firmy Novol oraz Saint-Gobain. Wsparcie medialne zapewnia TVN Turbo wraz z pozostałymi kanałami grupy TVN.

Maciej Wisławski: Po dłuższej przerwie, pełni optymizmu, wracamy do rajdowej gry. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni rozpoczynając kolejny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dla mnie będzie to już około trzydziesty start w Rajdzie Świdnickim – dawnym Rajdzie Elmot.

Łukaszowi sugeruję niwelowanie zimowej przerwy, spokojną jazdą i stopniowe zaprzyjaźnianie się z nowym autem. Dobrze, gdyby pojechał wolniej niż potrafi, skupiając się na zachowaniu rezerwy i adaptując się do samochodu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Do lasu uzbrojeni w gadżety!
Następny artykuł:

Do lasu uzbrojeni w gadżety!

tvnpix