Aktualności

Powrót do listy

Nowy pilot załogi TVN Turbo na Rajd Dolnośląski!

Ciekawostki | Emocje |
Nowy pilot załogi TVN Turbo na Rajd Dolnośląski!
Rajdowa załoga TVN Turbo przed 50. Rajdem Dolnośląskim  Foto: Maciej Niechwiadowicz / materiały prasowe
Rajdowa Załoga TVN Turbo wystartuje w 50. Rajdzie Dolnośląskim (7-8.10) w zmienionym składzie. Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski z powodu kontuzji po wypadku na Rajdzie Rzeszowskim opuścili czwartą rundę Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. "Byśki" przeszedł rehabilitację i może powrócić za kierownicę auta wyczynowego - podczas zbliżających się zawodów w Kotlinie Kłodzkiej na prawym fotelu w Oplu Adamie R2 zasiądzie Bartłomiej Boba, z którym Byśkiniewicz już raz startował w zeszłym roku.

Łukasz Byśkiniewicz:

Cieszę się, że w miarę szybko wracam za kierownicę Opla Adama R2 po tak groźnym wypadku na Rajdzie Rzeszowskim. Ostatnie tygodnie spędziłem nie w samochodzie, a na intensywnej rehabilitacji, która przyniosła pozytywne rezultaty. Lekarze powiedzieli, że mogę startować. Bardzo się cieszę, że zaproszenie na etatowe miejsce Maćka Wisławskiego przyjął Bartłomiej Boba, z którym miałem już okazję współpracować i wiem, że to bardzo dobry pilot. Jesień w Kotlinie Kłodzkiej jest przepiękna, ale potrafi zaskoczyć nie tylko drogowców, więc możemy się spodziewać dosłownie wszystkiego. Zapowiada się bardzo ciekawe ściganie. Możemy w nim uczestniczyć dzięki naszym partnerom: NOVOL, TEKOM Technologia, Iplanet Radom oraz mojej macierzystej stacji TVN, od której otrzymuję wsparcie medialne.

Bartłomiej Boba:

Po krótkiej przerwie wracam na prawy fotel do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i bardzo się z tego faktu cieszę. Rywalizacja w "ośce" zapowiada się jak zwykle bardzo ciekawie. Z "Byśkim" mamy już za sobą jeden wspólny start - w zeszłym roku podczas Rajdu Rzeszowskiego także zastępowałem Maćka Wisławskiego, najbardziej znanego polskiego pilota.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Plymouth Superbird czy trajka?
Następny artykuł:

Plymouth Superbird czy trajka?

tvnpix