Aktualności

Powrót do listy

Magazyn "Logo" ze specjalnym dodatkiem o TVN Turbo!

Ciekawostki | Emocje |
Magazyn "Logo" ze specjalnym dodatkiem o TVN Turbo!
Kulisy sesji fotograficznej do dodatku "Logo & TVN Turbo"  Wideo: Aleksandra Kogan
Wrześniowy numer męskiego miesięcznika "Logo" zawiera aż 32 strony poświęcone kanałowi TVN Turbo. Specjalny dodatek powstał we współpracy z naszymi dziennikarzami i prezenterami, a pismo ukazuje się na rynku tuż przed startem jesiennej ramówki stacji, w której zaplanowaliśmy 4 polskie premiery i aż 19 kontynuacji.

Z artykułów opublikowanych w magazynie dowiecie się, jak wygląda robienie telewizji motoryzacyjnej od środka. Prezenterzy "Automaniaka"wystąpią też w sesji zdjęciowej nawiązującej do klimatu lat 90., przy okazji dzieląc się swoimi motoryzacyjnymi wspomnieniami - Rafał Jemielita, Jarosław Maznas, Patryk Mikiciuk i Marcin Prokop zdradzą, jakie były ich pierwsze samochody, czym jeździli w latach 90. i jakie auta uważają za największy obciach tamtych czasów. Reportaż z powstawania sesji wyemitujemy w "Raporcie Turbo" we wtorek 29 sierpnia o 18:00 i 22:00!

Kulisy sesji fotograficznej do dodatku "Logo & TVN Turbo"Kulisy sesji fotograficznej do dodatku "Logo & TVN Turbo"
Swoją wiedzą podzielą się także "Fryzjer" i "Elvis" z programu "Złodzieje" - zdradzą, jakimi sposobami kradnie się teraz samochody, ostrzegą, które modele są najbardziej narażone na nieplanowane zniknięcie i doradzą, jak zabezpieczyć się przed utratą auta. Kuba Bielak na podstawie doświadczeń zdobytych na planie programu "Wypad z kraju" opowie o najbardziej absurdalnych prawach i zwyczajach drogowych podpatrzonych na różnych kontynentach. Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała z "Absurdów drogowych" przedstawią natomiast siedem grzechów głównych polskich kierowców, których nie sposób nie dostrzec podczas przemierzania kraju wzdłuż i wszerz na pokładzie prototypowej Syrenki S201.

Kulisy sesji fotograficznej do dodatku "Logo & TVN Turbo"Kulisy sesji fotograficznej do dodatku "Logo & TVN Turbo"
Wraz z redakcją magazynu przygotowaliśmy też KONKURS, w którym można wygrać fachową pomoc Adama Kornackiego przy kupnie auta oraz występ w programie "Zakup kontrolowany". Szczegóły we wrześniowym numerze "Logo", w którym nasz prezenter doradzi też, jakie modele najlepiej rozważać dysponując budżetem 5, 20 i 50 tysięcy złotych.

Okładka dodaktu "Logo & TVN Turbo" - wrzesień 2017Okładka dodaktu "Logo & TVN Turbo" - wrzesień 2017
Szczegółowe informacje o ruszającej ramówce jesiennej TVN Turbo znajdziesz tutaj >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na tydzień: 28 sierpnia - 1 września
Następny artykuł:

Propozycje na tydzień: 28 sierpnia - 1 września

tvnpix