Aktualności

Gorąca wiosna 2014 w TVN Turbo!
Samochód marzeń - seria 5 
Już w sobotę 1 marca rusza wiosenna ramówka TVN Turbo - w wiosennej ofercie stacji jak zwykle nie zabraknie nowości oraz kontynuacji znanych i lubianych programów.

Ramówkę otwieramy mocnym uderzeniem - transmisją z gali MMA inaugurującej nową polską federację: PROMMAC. Rzuty, ciosy, kopnięcia, duszenia, dźwignie - ten sport dla prawdziwych twardzieli to naszym zdaniem dobry temat dla pierwszej polskiej męskiej telewizji!

Prommac 1 - zawodnicyPrommac 1 - zawodnicy
Wśród polskich nowości nie zabraknie programów bliskich realiom rodzimego rynku motoryzacyjnego. Poznamy w nich bliżej między innymi "Emila łowcę fotoradarów", który od kilku lat toczy walkę ze strażą miejską i montowanymi wbrew przepisom fotoradarom. W programie będziemy towarzyszyć Emilowi w jego zmaganiach.

Emil łowca fotoradarówEmil łowca fotoradarów
W programie "Będzie pan zadowolony" odwiedzimy z ukrytą kamerą kilka losowo wybranych warsztatów samochodowych, żeby sprawdzić umiejętności i chęci mechaników. Doświadczony mechanik Krzysztof Woroniecki pomoże nam w przyłapywaniu naciągaczy i cwaniaków.

Będzie pan zadowolony - seria 1Będzie pan zadowolony - seria 1
Oprócz tego kontynuujemy najpopularniejsze polskie produkcje: "Automaniaka", "Jazdę polską...", "Jazdę (nie) polską", "Legendy PRL-u", "Moto-On", "Nowy gadżet", "Polak potrafi", "Samochód marzeń: kup i zrób", "Zakup kontrolowany".

Samochód marzeń - seria 5Samochód marzeń - seria 5
Na antenę wraca też nowa seria "Turbo Kamery" - jedynego programu interwencyjnego, w którym pomagamy walczyć z nieuczciwością i biurokracją na polskim rynku motoryzacyjnym. Nie wahajcie się powierzać nam swoich problemów!

Turbo kamera - seria 14Turbo kamera - seria 14
Wielu widzów z pewnością ucieszą też zagraniczne nowości - interesujące seriale dokumentalne, z długo wyczekiwaną piątą serią "Ice Road Truckers" na czele.

Ice Road Truckers - seria 5Ice Road Truckers - seria 5
W wiosennej ramówce nie zabraknie także sportu - TVN Turbo transmituje wybrane mecze żużlowej Ekstraligi, piłkarskiej Ligi Europy oraz Pucharu Polski. Zapraszamy do śledzenia naszych nowości - ruszamy już 1 marca!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wspominamy "telewizorki"!
Następny artykuł:

Wspominamy "telewizorki"!

tvnpix