Aktualności

Powrót do listy

Drugie miejsce i świetne tempo na Dolnym Śląsku!

Ciekawostki | Emocje |
Drugie miejsce i świetne tempo na Dolnym Śląsku!
TVN Turbo Rally Team w 51. Rajdzie Dolnośląskim  Foto: Maciej Niechwiadowicz / materiały prasowe TVN Turbo Rally Team
Łukasz Byśkiniewicz i Tomasz Borko zaprezentowali świetne tempo i wspaniałą formę podczas 51. Rajdu Dolnośląskiego zajmując 2. miejsce w klasie 4 oraz wśród wszystkich samochodów z napędem na jedną oś. Reprezentanci TVN Turbo Rally Teamu wprowadzili również swojego Opla Adama R2 do pierwszej punktowanej dziesiątki klasyfikacji generalnej rajdu - dokładnie na wysoką 8. pozycję. Walka w klasie była ozdobą rajdu i trwała do ostatnich metrów, a różnice na oesach liczone były w dziesiątych sekundy. Rajd Dolnośląski był 4. rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załoga TVN Turbo jest obecnie wiceliderem punktacji sezonu w swojej klasie.

Łukasz Byśkiniewicz:

Big fight i pedał to the metal! Tak najtrafniej mogę opisać to, co się działo na trasie Rajdu Dolnośląskiego. Piękna walka, piekielnie szybka jazda i na dodatek bezbłędna. Z Tomkiem jechało nam się świetnie. Nasz Opel Adam R2 spisywał się bez zarzutów. Wreszcie mogliśmy skupić się wyłącznie na jeździe, co przełożyło się na zaciętą walkę do ostatnich metrów. To coś pięknego, gdy na mecie OS Spalona 3 załogi są w 0,8 sekundy! O to chodzi w tym sporcie, aby się ścigać. Jestem bardzo zadowolony z 2. miejsca, choć apetyt był na więcej. Jeszcze 2 odcinki specjalne przed metą byliśmy na prowadzeniu - niestety na ostatnią pętlę wybraliśmy miękkie opony i to był błąd. Zaczęliśmy tracić przewagę i musieliśmy się skupić na obronie drugiej pozycji. Do końca sezonu mamy jeszcze 2 rajdy - oj, będzie się działo.

Tomasz Borko:

Z Zieleńca wracamy z bardzo dobrymi humorami. Z pewnością rywalizacja w naszej klasie dostarczyła sporo emocji i do samego końca trzy załogi miały szansę na to najwyższe miejsce na podium. Drugie miejsce bardzo nas satysfakcjonuje, dziękujemy rywalom za to, że wspólnie stworzyliśmy wspaniałe widowisko. Do zobaczenia już za trzy tygodnie na Rajdzie Nadwiślańskim.

Partnerami załogi są: NOVOL, TEDEX, TEKOM, I-Planet Radom, producent resoraków Majorette, MODESTO s.c. Patronat medialny zapewnia TVN Turbo.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 11-14 września
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 11-14 września

tvnpix