Aktualności

Domorośli mechanicy - casting
Domorośli mechanicy - casting 
Pandemia COVID-19 wyzwala w Tobie twórczy potencjał? Hasło #zostańwdomu zamieniłeś na #zostańwgarażu? Wreszcie masz czas pomajsterkować, dokonać samodzielnych napraw czy długo odkładanych ulepszeń swojego pojazdu? Nagraj swoją pracę i wyślij do nas - być może to właśnie Ty zostaniesz bohaterem programu "Domorośli mechanicy"!

Do udziału w castingu zapraszamy tych, którzy podzielą się z nami swoimi warsztatowymi osiągnięciami z czasów pandemii - wystarczy, że przed wykonaniem napraw czy modyfikacji w samochodzie, motocyklu, motorowerze czy innym pojeździe ustawisz telefon, aparat lub kamerę, skierujesz na siebie i włączysz nagrywanie! Następnie wystarczy, że zapoznasz się z regulaminem i wypełnisz poniższy formularz, dzięki któremu wyślesz nam swoje nagranie w formacie avi, flv, mov, mp4, mpg lub ts - pamiętaj, że czas jego trwania nie może przekroczyć 10 minut, a waga - 1 GB.

Akcja "Domorośli mechanicy"

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Uczestników Akcji pod tytułem „Domorośli Mechanicy

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

Skąd TVN ma Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie w zakresie: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail gdy zarejestrowałeś/łaś zgłoszenie  do udziału w akcji pod tytułem „Domorośli Mechanicy” („Akcja”) związanej z audycją pod tym samym tytułem („Audycja”) poprzez wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza zgłoszenia dostępnego na stronie internetowej www.tvnturbo.pl wraz z załączonym do tego zgłoszenia nagraniem („Materiał”)

 

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

TVN jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu TVN w postaci umożliwienia Ci udziału w Akcji, przeprowadzenia Akcji i wyprodukowania Audycji.

Przetwarzamy Twoje dane w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, pseudonim,  wizerunek na podstawie prawnie uzasadnionego interesu TVN w celu umożliwienia Ci udziału w Akcji, przeprowadzenia Akcji, eksploatacji Materiału oraz nagrania, emisji, reemisji, rozpowszechniania i promocji Audycji  (w tym w Internecie), a także w związku z  przechowywaniem takich nagrań w celach archiwalnych.

Twoje dane osobowe, w szczególności wizerunek oraz oznaczenie autorstwa Materiału (imię i nazwisko i/lub pseudonim), mogą być także przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu TVN na potrzeby promocji oraz budowania wizerunku TVN, spółek z Grupy TVN w związku z rozpowszechnianiem i promocją Audycji i/lub Materiału.

Twoje dane mogą być też potrzebne dla celów dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, dla celów prowadzenia analiz i statystyk, a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, wizerunek jest dobrowolne jednakże niepodanie ich uniemożliwi wzięcie udziału w Akcji.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz  prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

 • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
 • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Możemy udostępnić Twoje dane osobowe:

 • podmiotom z Grupy TVN w celu realizacji celów Akcji;
 • osobom uczestniczącym w procesie realizacji Akcji i/lub produkcji Audycji, np. reżyserom, koordynatorom;
 • podmiotom wspierającym proces produkcji, np. producentowi, spółkom z Grupy TVN;
 • podmiotom uczestniczącym w nadaniu lub rozpowszechnianiu nagrania Audycji i /lub Materiału;
  • właściwym organom państwowym, w zakresie bezpośrednio wynikającym z przepisów prawa.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas przeprowadzania Akcji, nagrania,  nadawania  i eksploatowania  Audycji z włączonym Materiałem. Nagrane audycje przechowujemy dla celów archiwalnych przez czas nieokreślony.

W przypadku powstania po naszej stronie uzasadnionego przypuszczenia, iż może zaistnieć konieczność dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, Twoje dane będą przechowywane przez czas do przedawnienia roszczeń lub przez okres trwania postępowania sądowego, uwzględniając okres egzekwowania wykonania wyroku.

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Nagrania Audycji z Materiałem i /lub Materiał mogą być przekazywane poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego podmiotom trzecim do celów nadań i retransmisji Audycji i/lub Materiału. Dodatkowo Twoje dane mogą być przekazywane poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego do spółek z Grupy TVN dla celów dalszych nadań lub retransmisji lub rozpowszechniania Audycji z Materiałem i /lub Materiału. W takich przypadkach przekazanie danych odbywa się na podstawie tzw.  Standardowych  Klauzul   Umownych zaakceptowanych przez Komisję Europejską. Jeżeli chcesz zapoznać się z treścią standardowych klauzul umownych skontaktuj się z nami pod adresem iod@tvn.pl.

Czy na podstawie Twoich danych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy tworzyć Twój profil w oparciu o Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie będziemy także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Do kiedy trwa casting ?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   CX-7 w gazie czy A6 w Dieslu?
   Następny artykuł:

   CX-7 w gazie czy A6 w Dieslu?

   tvnpix