Aktualności

powrót do listy

Debiut "Byśkiego" i "Wiślaka" w Fieście R5 na Barbórce!

Ciekawostki | Emocje |
Debiut "Byśkiego" i "Wiślaka" w Fieście R5 na Barbórce!
TVN Turbo Rally Team przed 55. Rajdem Barbórka 
Łukasz Byśkiniewicz reprezentujący barwy TVN Turbo Rally Teamu przygotował prawdziwą niespodziankę na zamykający sezon sportów motorowych w Polsce 55. Rajd Barbórka. W tej kultowej i prestiżowej imprezie wystartuje Fordem Fiesta R5, a na jego prawy fotel powraca rajdowa legenda wśród pilotów - Maciej Wisławski. Dla „Byśkiego” i „Wiślaka” będzie to siódmy wspólny start w warszawskiej Barbórce i jednocześnie debiut ich obu w samochodzie klasy R5. Warszawsko-skierniewicki duet co roku świetnie spisuje się podczas tej imprezy.

Łukasz Byśkiniewicz:

Kultowy Rajd Barbórka w Fordzie Fiesta R5- co chwilę się szczypię, aby uwierzyć, że to prawda. Marzenia się spełniają, gdy ciężko się pracuje, wierzy w to co robi i otacza wspaniałymi ludźmi, którzy pomagają krok po kroku te marzenia realizować. Po trudnym sezonie na koniec roku wsiadamy do topowej rajdówki. Na prawy fotel na Rajd Barbórka powraca Maciek Wisławski, z którym co roku świetnie nam szło na warszawskich próbach. To dla nas debiut w aucie klasy R5. Konkurencja ma za sobą kilka lat startów podobnymi autami. Plan to jechać żwawo, świetnie się bawić i w ramach „Kryterium Asów” pojechać najsłynniejszy odcinek specjalny w Polsce, czyli „Panią Karową”. Pamiętam jak stałem tam jako dwunastolatek i podziwiałem z Tatą ryczące rajdówki. Jedziemy mocnym składem, ponieważ naszych barw bronić też będzie startujący w Mistrzostwach Europy Aleks Zawada, który powalczy Oplem Adamem R2.  Chciałbym serdecznie podziękować za wspólny wysiłek i zaufanie naszym Partnerom, bez których start tym wspaniałym autem byłby niemożliwy. Dziękuję firmom: NOVOL, MY TAXI, Premio Opony-Autoserwis, TEDEX, I Planet Radom, BYŚ, Tekom Technologia.

 

Maciej Wisławski:

To mój trzydziesty start w Rajdzie Barbórka, a z Łukaszem siódmy. Jestem szczęśliwy i pozytywnie zaskoczony, że jedziemy razem, ponieważ podczas Rajdu Barbórka towarzyszyły nam liczne sukcesy. To zaskoczenie jest o tyle większe, że zasiądziemy w samochodzie z napędem na cztery koła. Ford Fiesta R5 to marzenie wielu kierowców i jestem dumny, że Łukaszowi udało się je zrealizować. Trzymajcie za nas kciuki!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 27-30 listopada
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 27-30 listopada

tvnpix