Aktualności

Byśkiniewicz i Wisławski w Karkonoszach!
Załoga TVN Turbo przed 29. Rajdem Karkonoskim 
Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski wystartują w 29. Rajdzie Karkonoskim, który stanowi trzecią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2014. Wiceliderzy bardzo licznej i mocno obsadzonej klasy 6 po raz drugi w tym sezonie zaprezentują się w Peugeocie 208 R2. Załoga TVN Turbo zapowiada walkę o jak najwyższe lokaty wśród samochodów napędzanych na jedną oś.

Łukasz Byśkiniewicz:

W Rajdzie Karkonoskim startowałem tylko raz, ale jestem pełen optymizmu. Jazda Peugeotem 208 R2 sprawia mi wiele frajdy, a to jest bardzo ważne dla kierowcy. W przerwie pomiędzy rajdami wystartowałem w wyścigu, przypominając sobie idealną linię jazdy - teraz będzie trzeba to wykorzystać w Karkonoszach, mając oczywiście na uwadze, że oes to nie tor. Jak się zapomnę, z pewnością przypomni mi to doświadczony "Wiślak", który zadba o to, abyśmy znaleźli się na mecie. Nasz start jest możliwy dzięki zaangażowaniu firm: NOVOL, Saint Gobain Sekurit i wsparciu medialnemu kanałów TVN.

Maciej Wisławski:

Jedziemy na piękny rajd, w którym startowałem wiele razy. Zawsze ten rajd był dobrze zorganizowany i jestem pewien, że tym razem też tak będzie. Mam miłe wspomnienia z karkonoskich oesów - zawsze byłem tam na podium.


AUTOMASTER SHOW 2014, CZYLI MOTORYZACYJNY POCZĄTEK LATA!
Następny artykuł:

AUTOMASTER SHOW 2014, CZYLI MOTORYZACYJNY POCZĄTEK LATA!

tvnpix