Aktualności

Byśkiniewicz i Wisławski liderami klasy!
Załoga TVN Turbo po 49. Rajdzie Dolnośląskim  Foto: mat. prasowe załogi TVN Turbo
Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski wywalczyli kolejne podium w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W bardzo trudnym 49. Rajdzie Dolnośląskim "Byśki" i "Wiślak" zajęli 2. miejsce w swojej klasie oraz 3. w klasyfikacji aut przednionapędowych. Załoga TVN Turbo na jeden rajd przed końcem sezonu jest liderem klasyfikacji sezonu w klasie 3.

Łukasz Byśkiniewicz:

To był niesamowity rajd, a to za sprawa kilku rzeczy: przede wszystkim tempa jazdy „osiek”, nocnych odcinków specjalnych, nowych fragmentów oraz zaskakujących warunków. Cieszymy się z wygrania dwóch odcinków specjalnych w 2WD. Do wygrania kolejnego Power Stage’a zabrakło tylko 0,1 sekundy. Czuć było, że to ważny rajd i wszyscy idą pełna parą. Przed ostatnim Rajdem Arłamów jesteśmy z Maćkiem liderami w naszej klasie. Koniec sezonu, zresztą podobnie jak cały, będzie bardzo ciekawy. Chciałbym bardzo podziękować naszym partnerom za olbrzymie wsparcie w walce o najwyższe laury, firmom: NOVOL, producentowi urządzeń Race Navigator, oraz firmom DESY., Sonax i Tedex. Gorące podziękowania za wsparcie medialne kieruje również do szefów kanałów grupy TVN.

Maciej Wisławski:

Każda meta mnie cieszy, szczególnie w tak trudnym rajdzie. W zasadzie nie ma łatwych rajdów, gdy jedzie się bardzo szybko. Jazda samochodem na jedną oś z prędkościami powyżej 180 km/h na wąskich drogach z dużą ilością błota i piachu wyzwala sporo emocji. Ten rajd preferował zawodników z dużym doświadczeniem, ponieważ skrywał wiele pułapek, dlatego jest to dla mnie kolejny powód do dumy, że jesteśmy na mecie i to na kolejnym podium.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Mała benzyna za 18 tysięcy
Następny artykuł:

Mała benzyna za 18 tysięcy

tvnpix