Aktualności

powrót do listy

Byśkiniewicz i Borko gotowi na nadwiślańskie ściganie!

Ciekawostki | Emocje |
Byśkiniewicz i Borko gotowi na nadwiślańskie ściganie!
TVN Turbo Rally Team przed Rajdem Nadwiślańskim  Foto: Maciej Niechwiadowicz / materiały prasowe TVN Turbo Rally Team
Rajdowa załoga TVN Turbo Łukasz Byśkiniewicz i Tomasz Borko już w najbliższy weekend wystartuje w Rajdzie Nadwiślańskim (30.09-1.10), który jest piątą tegoroczną rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Fani motorsportu będą mogli spotkać wszystkich najlepszych kierowców rajdowych na stadionie Lublin Arena, gdzie mieści się baza rajdu. Trasa składa się z 11 odcinków specjalnych przebiegających po malowniczych terenach Lubelszczyzny. Reprezentanci Automobilklubu Polskiego po świetnym występie na rajdzie Dolnośląskim zapowiadają szybką jazdę Oplem Adamem R2 i walkę o kolejne cenne punkty. Byśkiniewicz i Borko są w tej chwili wiceliderami w swojej klasie 4. Ich klasa jest jak zawsze bardzo mocno obsadzona, co gwarantuje prawdziwe sportowe emocje.

Łukasz Byśkiniewicz:

Zapowiadają nam się kolejne sportowe emocje, a to za sprawą sytuacji punktowej w naszej klasie, ale także naszych szanownych rywali, z którymi ścigamy się od początku roku. Nikt nie odpuszcza, każdy ciśnie. Lubię Rajd Nadwiślański, którego organizatorem jest mój macierzysty Automobilklub Polski. Z Rajdem Nadwiślańskim mam bardzo dobre wspomnienia. Tutaj debiutowałem w Rajdowym Pucharze Polski w 2011 roku, gdy rajd nazywał się jeszcze Mazowiecki. W 2015 roku wspólnie z Maćkiem Wisławskim wygraliśmy klasyfikację 2WD, oraz klasę. Teraz z Tomkiem chcemy spisać się równie dobrze. Jesteśmy wiceliderami klasy 4, przed nami jeszcze dwa rajdy, więc wszystko może się wydarzyć. Najważniejsze, abyśmy mieli fun z jazdy - wtedy czasy na tablicy wyników będą ok. Zapraszam na Lubelszczyznę. Prognozy zapowiadają piękną polską jesień, więc w przerwie pomiędzy OS-ami polecam odstresowanie się… na grzybach. Trzymajcie za nas kciuki.

Tomasz Borko:

Rajd Nadwiślański to impreza, w której pierwszy raz wspólnie z „Byśkim” utworzyłem załogę w 2014 roku. Trzy lata temu był to jednorazowy start, ponieważ zastępowałem Maćka Wisławskiego, a teraz tworzymy zgrany duet. W tym roku trzykrotnie stawaliśmy wspólnie na podium i tym razem mam ogromną nadzieję, że będzie to najwyższe w klasie. Byłbym bardzo zadowolony i pewnie sprawilibyśmy też wiele radości naszemu Automobilklubowi Polski, który jest organizatorem Rajdu Nadwiślańskiego.

Partnerami załogi są:

NOVOL, TEDEX, TEKOM, I-Planet Radom, producent resoraków Majorette, MODESTO s.c. oraz FIBARO inteligentny dom. Patronat medialny zapewnia TVN Turbo.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 25-28 września
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 25-28 września

tvnpix