Aktualności

Awantura na CB!
Konwój 
"Konwój" w czwartek 4 sierpnia o 15:15

Przejazd przez Jędrzejów to gehenna dla każdego kierowcy transportu wielkogabarytowego. Fryta mierzy się z wąskimi rondami, a Egon demontuje kilkadziesiąt znaków drogowych. Kiedy trzeba wrócić i ponownie je ustawić, Egon odkrywa, że kilka z nich ktoś ukradł. Polska rzeczywistość w całej okazałości. Do tego konflikt w ekipie narasta. Fryta obwinia Egona za złe zabezpieczenia trasy, ten z kolei uważa, że to Fryta jeździ za szybko i stwarza zagrożenie dla transportu. Dochodzi do otwartej awantury na CB Radio.

Mariusz i Peter ładują kolejne kubiki drewna na swoje naczepy. Pogoda ich nie rozpieszcza,
leje jak z cebra. Podczas burzy dochodzi do poważnej awarii dźwigu. Peter cofając samochód uderza naczepą w dźwig Mariusza. Zaczyna się karczemna awantura, przyjaźń obu kierowców wisi na włosku.

Łysy i Młody to kierowcy tzw. wanien, naczep do których ładuje się dźwigami złom. Na co dzień wożą samochody i lokomotywy ze składu do rybnickiej fabryki stali. Ich tiry tym razem mają do zabrania niecodzienny ładunek - kostką brukową. Obydwa samochody zagrzebują się na placu budowy i potrzebują pomocy specjalistycznego sprzętu. Prosta wydawałoby się praca, kończy się poważnym uszkodzeniem opon w samochodzie Łysego.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Obietnice bez pokrycia
Następny artykuł:

Obietnice bez pokrycia

tvnpix