Aktualności

"A, bo zapomniałem ci powiedzieć..."
Wojny samochodowe - seria 8, odcinek 1 
"Wojny samochodowe" w niedzielę 14 czerwca o 13:45

Przy założonym budżecie 17 tysięcy złotych Przemek postawi na prostotę i popularność konstrukcji - zdecyduje się na zakup Skody Octavii Tour z mocno wyeksploatowanym zawieszeniem, którą zainteresuje się pewne rozmowne małżeństwo. Paweł postanowi zminimalizować ryzyko: odkupi od swojego brata Volvo S60, które sprzedał mu kilka miesięcy wcześniej - nie spodziewa się jednak, jak bardzo na niekorzyść potrafi zmienić się dany egzemplarz w tak krótkim czasie i jak wiele pracy będzie kosztować go uporanie się z estetycznymi i elektronicznymi niedoskonałościami.

1.Czy 17 000 to dużo? Na to pytanie będą musieli odpowiedzieć Paweł i Przemek w kolejnym odcinku „Wojen Samochodowych”. Przemek postawi na sprawdzony samochód czeskiej marki i niemieckiej produkcji, czyli na skodę octavię, a Paweł zmniejszy ryzyko jeszcze bardziej i odkupi volvo od swojego brata, które sam mu sprzedał 7 miesięcy wcześniej. Obaj będą musieli popracować i dołożyć do swoich samochodów, ale komu uda się więcej zarobić okaże się na końcu odcinka.
Info plus: Przemek zajmie się tylko zawieszeniem, a Paweł będzie musiał sporo popracować nad estetyką i elektroniką auta. Sprzedaż skody odbędzie się w cieniu małżeńskiego sporu pary kupujących.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 19-22 sierpnia
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 19-22 sierpnia

tvnpix