Aktualności

Powrót do listy

60. Rajd Barbórka. Rajdowe emocje w TVN Turbo!

Ciekawostki | Emocje |
60. Rajd Barbórka. Rajdowe emocje w TVN Turbo!
Rajd Barbórka 2022 
Rajd Barbórka to ważne wydarzenie dla każdego kibica sportów motorowych w Polsce, ale w tym roku jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Będziemy mieli bowiem do czynienia z jubileuszową, 60. edycją tego rajdu, a sportowe emocje poczujecie we własnych domach dzięki relacjom TVN Turbo!

Ogólnopolskie Kryterium Asów na Karowej to tradycyjne zwieńczenie rywalizacji w grudniowym, rajdowym klasyku. O statuetkę Pani Karowej powalczą najlepsze załogi w najszybszych samochodach, gwarantujące najwyższy poziom emocji i adrenaliny. To wszystko (i wiele więcej!) będziecie mogli zobaczyć na ekranach telewizorów oraz w relacjach NA ŻYWO na kanale YouTube TVN Turbo.

Rajd Barbórka 2022 - spot
Rajd Barbórka 2022 - spot

O najwyższą jakość przekazu i komentarza zadba zespół składający się z blisko 150 osób. Do realizacji sygnału zostanie użytych ponad 20 kamer, w tym rejestrujące obraz z drona oraz z wnętrza rajdowych maszyn. Obraz dopełnią dane telemetryczne pokazujące między innymi prędkość oraz przeciążenia, jakim podlegają kierowcy i piloci wspinający się po krętej kostce na ulicy Karowej.

Zadbamy też o odpowiednią jakość dźwięku, aby całe wydarzenie było ucztą nie tylko dla oczu, ale też dla uszu.

Rajd Barbórka w TVN TurboRajd Barbórka w TVN Turbo

Studio oraz rozmowy z gośćmi (wśród których znajdą się między innymi Gosia Rdest oraz Michał Bębenek) poprowadzi Adam Kornacki. W strefie serwisowej wywiady będzie przeprowadzał Grzegorz Duda, a o pierwsze reakcje na mecie zapyta Krystian Plato. Swoje stanowisko na starcie odcinka specjalnego będzie miał Patryk Mikiciuk, który sprawdzi, jak wyglądają ostatnie sekundy przed wciśnięciem pedału gazu.

Rywalizację kierowców skomentują Michał Kościuszko i Grzegorz Gac.

Rajd Barbórka 2022 - rozkład jazdyRajd Barbórka 2022 - rozkład jazdy

Relację z 60. Rajdu Barbórka zaczynamy w piątek 2 grudnia na kanale YouTube TVN Turbo. O 17:30 pokażemy Start honorowy, czyli pierwszy oes, w którym kierowcy będą wjeżdżać na dach centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie.

W sobotę 3 grudnia przeniesiemy się na główną arenę rajdowych zmagań, czyli na ulicę Karową w Warszawie. O 17:05 (również na kanale YouTube TVN Turbo) pokażemy relację z Przejazdu Legend, którą skomentuje Krystian Plato.

Relacja z Karowej NA ŻYWO na antenie TVN Turbo rozpocznie się 3 grudnia o godzinie 18:15.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Propozycje na początek tygodnia: 28 listopada - 1 grudnia
Następny artykuł:

Propozycje na początek tygodnia: 28 listopada - 1 grudnia

tvnpix