Aktualności

Przetestuj swój pojazd i zobacz to w TVN Turbo!
Janusze motoryzacji - casting 
Marzysz o tym, by testować samochody w telewizji? Łączysz umiejętności prowadzenia auta z poczuciem humoru? Potrafisz zrealizować interesujący materiał o swoim pojeździe przy zachowaniu rozsądku, zasad bezpieczeństwa i poszanowaniu przepisów ruchu drogowego? Weź udział we współtworzeniu nowego programu!

Do akcji zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć siebie i swój pojazd w TVN Turbo - oddajemy Wam antenę, bo wierzymy, że swoją jazdą, wiedzą i osobowością potraficie zaciekawić widzów!

Aby wziąć udział w programie nagraj (np. telefonem, aparatem, kamerą) maksymalnie 3 filmy, na których przetestujesz swój pojazd i ciekawie o nim opowiesz. Nieważne czy zrobisz to na poważnie, czy z przymrużeniem oka, czy masz zwykły, popularny model auta, czy wybrałeś coś wyjątkowego - liczy się autorski pomysł, swoboda przed kamerą i umiejętność zainteresowania widza. Filmy prześlij przez poniższy formularz, uprzednio zapoznając się z zasadami akcji i dołączając wypełnione oświadczenie potwierdzające prawa autorskie do materiałów. Na zgłoszenia czekamy do końca roku - do 31 grudnia 2018!

Oświadczenie do pobrania, wypełnienia, zeskanowania i wysłania

Zasady akcji "Janusze motoryzacji"

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem Danych Osobowych Uczestników Akcji jest  TVN Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie 02-952, ul. Wiertnicza 166.

Dane osobowe Uczestników Akcji są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym dla jej przeprowadzenia, oraz zgodnie z udzielonymi przez Uczestnika dyspozycjami. Uczestnik Akcji ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, a zgody na ich przetwarzanie mogą zostać wycofane w dowolnym czasie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Smartfonowy mikroskop i szybki druk zdjęcia z telefonu! - lista gadżetów
Następny artykuł:

Smartfonowy mikroskop i szybki druk zdjęcia z telefonu! - lista gadżetów

tvnpix