Aktualności

Podium TVN Turbo Rally Teamu na początku sezonu!
Rajdowa załoga TVN Turbo po 45. Rajdzie Świdnickim  Foto: Maciej Niechwiadowicz / materiały prasowe TVN Turbo Rally Team
Łukasz Byśkiniewicz i Tomasz Borko pokazali się z bardzo dobrej strony podczas swojego pierwszego wspólnego startu w nowym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Reprezentanci TVN Turbo Rally Teamu startujący Oplem Adamem R2 zajęli 3. miejsce w swojej klasie podczas 45. Rajdu Świdnickiego-Krause. Należy dodać, że klasa, w której rywalizują jest najliczniejsza i najmocniej obsadzona. Rajd rozegrany w Górach Sowich był bardzo nieprzewidywalny pod względem pogody - raz świeciło słońce, za chwilę padał śnieg. Odcinki specjalne w jednym miejscu były suche, kilometr dalej mokre, bądź z błotem czy śniegiem.

Łukasz Byśkiniewicz:

Jestem bardzo zadowolony z podium podczas tak pokręconego pogodowo Rajdu Świdnickiego-Krause. Rozpoczynam sezon z nowym pilotem Tomkiem Borko - cieszę się, że od razu złapaliśmy rytm. W trakcie zimowej przerwy dużo czasu poświęciłem mojej rodzinie, a w szczególności córeczce, do auta rajdowego praktycznie nie wsiadałem. Założenia na rajd były takie, aby nie przesadzać i powoli się rozjeżdżać i to z Tomkiem realizowaliśmy, nie ryzykując, a przy okazji wygraliśmy nawet jeden odcinek specjalny. Rywalizacja z bardzo szybkimi konkurentami dodaje nam motywacji i kopa - fajnie, że ścigamy się w tak licznej klasie i tniemy się na sekundy. Czujemy z całym zespołem, że będzie to emocjonujący sezon. Tak udany początek byłby niemożliwy, gdyby nie zaangażowanie naszych partnerów: NOVOL, TEDEX, TEKOM Technologia, I-Planet Radom, Modesto, Simba producent resoraków Majorette. Oczywiście nie zabrakło z nami kamery TVN Turbo, która rejestrowała akcje na trasie. Dziękujemy za ciepły doping i do zobaczenia pod koniec maja na Kaszubach!

Tomasz Borko:

Rajd Świdnicki znów dostarczył mi wiele pozytywnych emocji. Cieszę się, że w tak trudnych warunkach dojechaliśmy na podium w klasie i mogłem przywieźć do kolekcji dla moich synów kolejny puchar. Myślę, że znaleźliśmy z Łukaszem wspólny język w aucie i przy kolejnych rajdach będzie już tylko lepiej.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zablokowane teleskopy i iskrzące przewody
Następny artykuł:

Zablokowane teleskopy i iskrzące przewody

tvnpix